Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért tényleg unalmas lennék?

Ezért tényleg unalmas lennék?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy velem egyidős sráccal. Elkezdtünk beszélgetni, és miután kiderült, hogy imádok klasszikus irodalmat olvasni, azt mondta nekem, hogy unalmas vagyok. Azért lennék unalmas, mert nem vagyok egy tipikus plázacica? Nem értem, hogy miért baj az valakinek, ha én szeretek olvasni. Tudom, hogy nem kellene ezzel foglalkoznom, de nagyon megbántott azzal, hogy ezt mondta. Miért lenne unalmas Tolsztoj, Dosztojevszkij,Goethe?

Ti mit gondoltok erről?

19/l


2018. febr. 11. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Más az értékrend. Neki a jutubos önjelölt celeb a fontos, neked meg ez. Ha már most ilyen megbántós, mi lesz később? Szerintem minnél elöbb léptesd le... 23f
2018. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző mondta, más értékrend. Szerintem ne bánkódj miatta, érte nem kár. Én is szeretek olvasni, megkaptam már párszor, illetve éreztették velem, hogy mennyire unalmas tevékenység, de engem nem érdekelt. Szeretem, élvezem, ez a lényeg, nem az, hogy más mit mond.

Számára unalmasak a könyvek, csak vedd tudomásul és engedd el. Felesleges idegen emberek által befolyásolni hagyni magunkat, főleg ebben a témában. 19L

2018. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt most a 19/l-ek és a 23/f-ek gyülekezete vagy mi? :D


Csatlakozom az elsőhöz


23/F

2018. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Hm, micsoda véletlen. :D 19L
2018. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire retardált akkor mindegy is, hogy unalmasnak tart.
2018. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szeretek olvasni, de szerintem is unalmas művek.

Az a legjobb mikor rákėrdezek, hogy mit szeret rajta aztán kb 3 értelmes gondolata nincs.

Az én tapasztalatom az, hogy az ilyen emberek nagyja csak azért olvas ilyeneket, mert *jógyerekek*, tehát társadalmi nyomás stb.

Persze a jelentőségüket ezeknek a könyveknek nem vitatom, de nem szánnék rá órákat, hogy közelebbről megismerjen.

Bőven elég a wikis leírás.

2018. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert tenyleg unalmas 😂 Annyi jo szorakozas van manapsag, hogy el sem tudom kepzelni h valaki ilynnel toltse az idejet. Ha mar olvasok legalabb valami olyat szoktam aminek hasznat veszem az eletben.
2018. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem egyezik az érdeklődési körötök. Miért bántott meg ezzel a srác?
2018. febr. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem meg tiszteletben kelle tartani mások hobbiját, érdeklődési körét. Én akkor se szólom le más szabadidős tevékenységét, ha nem egyezik az ízlésemmel. Ha valaki szeret valamit csinálni, hát csinálja. És nem azért olvasok ilyen könyvetek, mert közelező, hanem mert ez érdekel. Pl. Anna Karenina mióta unalmas vagy kötelező? Az meg utolsó válaszoló a te szegénységi bizonyítványod, ha nem tudsz kalsszikus irodalmi műveket értékelni. És a mostani divatos vámpíros meg szürke 50 árnyalata könyvvel mit tudsz később kezdeni? Mert hasznosítani bizos, hogy nem lehet. :)
2018. febr. 12. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokaknak minden unalmas, ami nem a XXI. századból való, nehogy leragadj nála, úgy élj, ahogy jólesik.
2018. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!