Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vadász balesetek miért...

A vadász balesetek miért történnek? Ezek tényleg ennyire hülyék hogy egymást lövik le?

Figyelt kérdés
Pont most olvastam hogy volt egy vadász baleset, egyik véletlen lelőtte a másikat. Ezek hogy lehetnek ennyire szerencsétlenek, oda se figyelnek mire vagy kire lőnek? És elég gyakori, vagy totál részegek?
2018. febr. 11. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kész csoda, hogy nem történik több. Ezt soha nem tudod 100%-osan kiküszöbölni.
2018. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ennyire nem figyelnek oda?
2018. febr. 11. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Aki ismeri a vadászokat, az tudja hogy elég gyakran részegek.

Másrészt "ki ha nem én" emberek.

Harmadszor ott van hogy elég gyakran ész nélkül cselekszenek és rögtön megvan a baj.

Aztán van, hogy ami már a Tv-ben van az csak már mese habbal.

A közelünkben is volt olyan hogy azért lőtt rá a másikra mert a másik dugta a feleségét.

2018. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhát hordanak ami beleolvad a környezetbe, akárcsak egy állat bundája. Messzire céloznak, a mozgást figyelik.
2018. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

És frankón erre eddig nem találtak ki semmit hogy ne egymást lőjék le?


Röhej.

2018. febr. 11. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
De, vannak erre szabályok, de nincs 100%-os biztonság.
2018. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Lőnek ezek a barmok mindenre. Egy éve lehetett hogy olyan szöveggel lőttek le egy kutyát hogy "azt hittem róka".

Jah, és mi van ha ember van a bozótban? Arra is azt hiszi hogy róka ha olyan színű kabátja van?

Ami mozog arra már lő is. És sok nem is azért hogy megegye, puszta szórakozásból. Nem tudom sajnálni ha egyik lelövi a másikat.

2018. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden ember alkalmas arra, hogy fegyvert adjanak a kezébe. Pl. néhány hónapja egy olasz vadász okozott balesetet a Bakonyban. Nos, az olasz vadászokat eléggé felelőtlennek szokták tartani vadász körökben. Míg pl. a németekkel senkinek nincs rossz tapasztalata.
2018. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Balesetek mindenhol történnek. Alapból benne van a "veszélyes üzem" meghatározásban. Nem gyakori és nem is lehetnek részegek.
2018. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
35%
Mert úri passzióból vadasznak a nagy jólétben.Be vannak pialva és akkor már mindenre lőnek.
2018. ápr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!