Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha boldogtalan...

Mit csináljak ha boldogtalan vagyok? 19/L

Figyelt kérdés
szóval úgy érzem nincs értelme az életemnek apám semmit sem enged szigorú, ám szüleimmel élek még barátaim alig vannak egy rossz házban élek ide nem merek behozni senkit emiatt barátom sincs szinte még nem is volt egy hónapig sem tartott egy fiúval hogy talán együtt voltunk az is nyomott hagyott bennem mert elérte hogy belészeressek aztán lépett mai napig ha meglátom végem van tőle talán még mindig érzek vmit...de mindegy mit tudnék csinálni hogy boldogabb legyek vagy jó kedvű mert tényleg kegyetlen az életem külön szobám sincs bulizni se tudok járni úgy élek mint egy apáca kb és elköltözni még nincs lehetőségem jelenleg tanfolyamra járok, lelkileg nagyon instabil vagyok és nem érdekel már semmi

2018. febr. 12. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
6 soros mondat 2 db vesszővel. Nem rossz.
2018. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne kívülről várd a boldogságot, tedd magadat boldoggá. Csak te tudhatod, hogy ténylegesen mire vágysz, tégy azért hogy valóra váljon. Még az is előfordulhat, hogy rájössz, nem az kell neked. Amíg a vágyakozás szintjén marad a dolog, addig nem repül el arra sültgalamb. Tenni kell érte.
2018. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz el járni bulizni?
2018. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Csináld azt amit szeretsz!

Én ha depressziós vagyok, akkor megnézek egy animét, vagy hallgatok valami chill-es zenét! Ha olyan van, akkor felpattanok a biciklire/motorra és megyek! Esőben a legjobb motorozni!

20/F

2018. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, az igazi akadályt a szüleid jelentik (bár nyilván csak féltenek). Nagykorú vagy, kereshetsz albérletet, hogy egy kicsit önálóbb lehess.
2018. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem is ki kéne mozdulnod ebből a helyzetből, bár én sem tenném meg még úgy sem, hogy közben dolgozok, de nekem egyébként nincs is abból gondom, hogy még itthon lakom.


nem tudom, mit tanulsz, mennyi időt vesz el, szóval hogy mellette tudnál-e dolgozni(bár egyébként vannak nem kevesen, akik suli mellett dolgoznak).

ha találnál valami egyszerűbb munkát, és a pénzből akár lakótársat kereső ember/ek közé beköltöznél, egyből lenne társaságod is, önállósodnál is, tehát több dolgot is megoldhatnál. nem kell, hogy a barátod/barátiad legyenek, elég ha jóban vagytok, lényeg, hogy nem feltétlenül kell nagy elvárásokkal az ilyesminek nekiállni, hogy "barátokat akarok, mert nincs egy se".

2018. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. Kösz hasznos volt

De hogy törjek ki ebből? Nem tudok lépni Még nem tudok elköltözni mert nem tudnék megélni

2018. febr. 12. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl sok a szabadidőd. El kéne menni dolgozni, ami által a pénz motiválna kicsit. Így lehetőséged lenne idővel lelépni otthonról. A tanfolyam sem kifogás, a legtöbb felnőtt munka mellett (sokszor gyerek mellett) csinál tanfolyamokat.
2018. febr. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mádár0218 ***** válasza:

Velem is volt hasonló régebben, magadtól fel kell állni 19 éves lány vagy, gondolj arra hogy ha mások irányítják az életed akkor csak a rossz dolgok jönnek majd szembe és még lejebb kerülsz.


Oda kell állnod a szüleid elé, hogy igen te most elfogsz menni valahova mert nem élsz társadalmi életet és rosszul érzed magad és problémád lesz az ismerkedéssel a jövőben.


Rossz a hozzá állás, hogy nem mersz senki haza vinni, mit csinálnak vele elküldik? Hozzád jött nem hozzájuk.


Ha egyedül nemtudsz.kitörni akkor találnod kell valakit aki segít neked legyen fiú/lány mindegy csak segítsen.


19/F

2018. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!