Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak Szabolcs-Szatmár-Bereg...

Csak Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében van így hogy csak a protekciósoknak van jó munkájuk?

Figyelt kérdés
Akik protekciósok, azokat soha nem oltja le a főnök, illetve lehet akármilyen hülye egy jó fizetéssel járó munkát is betölthet.
2018. febr. 12. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Én is Szabolcsi vagyok

De szerintem ez legtöbb helyen igy van

2018. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Békésben is így van.
2018. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fideszuralom van
2018. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Protekció szerintem mindenhol jelen van. De MO. bekerülhetne a guinness rekordok könyvébe.
2018. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott lakom. De ennek szerintem a megyéhez nem sok köze van. Valahol így van valahol nem.
2018. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is nyíregyi vagyok. Pont munkát keresek. Szép kilátásoknak nézek elébe ahogy leírod...

23N

2018. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Heves megyéből származom, emiatt költöztem Budapestre. Itt több borsodi és szabolcsi emberkével összehaverkodtam, akik ugyanezt tapasztalták - viszont itt nem tapasztaltuk ezt ennyire durván.
2018. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
77%
Én is Szabolcsban nőttem fel, ez az általános. De szerintem máshol is megvan ez több-kevesebb mértékben, nem helyfüggő csak egy kisebb városban ahol mindenki ismeri a családodat hetedíziglen, a protekció is nagyobb mint egy nagyobb városban ahol nem tudják hogy kik a szüleid meg a rokonságod.
2018. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közigazgatásban dolgozom, pontosan az a jellemző, ahogyan írtad kérdező. Nem hogy nem oltja le, dolgozniuk sem kell, csak ülnek és pofáznak egész nap. Nyíregyházán. Lehet persze más megyében, sőt országosan is előfordul, csak talán kevésbe.
2021. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!