Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy ismeretelen,...

Beleszerettem egy ismeretelen, villamoson látott férfiba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma a villamoson láttam egy 21-22 év kor körüli pasit/férfit és úgy érzem beleszerettem.Egyszerűén a kisugárzása,a szeme, a haja, a tekintete, teljesen odavagyok érte. Folyton csak rá gondolok, mindent elképzelek mintha az adott helyzetet vele csinálnám, pl. alvás,tv nézés, zuhanyzás stb. Szóval mindig mintha ott lenne velem abban a pillanatban. De kikészít közben a tudat, hogy soha többé nem látom, nem ismerem, de mégis kreáltam egy embert a külseje és a kisugárzása mögé, akivel kvázi együtt élek. Nem bírom ezt, teljesen szomorú leszek, ha belegondolok, hogy soha többé nem látom. Mit tegyek?

2018. febr. 12. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nőj fel.
2018. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1-es miből gondolod? Annyi 21-22 éves jár villamoson.. a 4-es/6-oson.
2018. febr. 12. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Az szerintem én lehettem babuka 67/F
2018. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Pár éve volt egy weboldal (azt hiszem, talán.hu volt a neve), ami pont az ilyesmire specializálódott. Nem hiszem, hogy még megvan. Én is többször voltam úgy, hogy láttam a BKV-n néhány sajátos arcberendezésű, senki mással össze nem keverhető lányt, de aztán soha többet nem futottam velük össze, pedig többször is visszamentem ugyanarra a járatra, ugyanabban az időpontban, stb. Ha legközelebb látod, próbáld lefotózni, akkor tán könnyeb lesz felkutatni (bár, szerintem ez a dili 2 napon belül elmúlik nálad - mint ahogy nálam is)... :)
2018. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél bérletet arra a vonalra és utazz sokat.
2018. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Pesten láttalak Fb csoport
2018. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Pesten hallottam csoportba esetleg? Vagy vidéki oldalra írd ki, hogy keresed...

Hátha összehoz a sors titeket.

2018. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi, segítőkész,értelmes válaszokat!
2018. febr. 12. 23:59
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Pesten láttalak csoport? :D


Velem buszon volt hasonló, tetszett 1 lány, átszállásnál sikerült vele szembe ülnöm párszor, a konkurencia sajnos megelőzött, másnak volt töke és mert nyitni. Pedig már majdnem összeszedtem a bátorságomat. :D


Ennek már 5 éve, lehet a lány még mindig azon a vonalon utazik, csak engem sodort másfele a szél. :D

2018. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg minél többet járni arra, ha mákod van akkor fősuli/egyetem-ről jött vagy ment, esetleg munkahely, és akkor még lehet többször is megjelenik azon a vonalon.
2018. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!