Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általában mi történik az...

Általában mi történik az eltűnt emberekkel, akiket nem találnak meg? Hány százalékuk van életben?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye,hogy valaki csak új életet kezd? Legnagyobb valószínűséggel mi lesz azokkal akik eltűnnek?Volt egy testvérem,aki nyomtalanul eltűnt, nem találtak semmi nyomot arról,hogy hol lehet,ezért kérdezem,a kategória nem biztos,hogy jó,de nem tudom hova illene jobban.

2018. febr. 13. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

1. nagyrészüket elrabolják és aztán/vagy megölik

2. elenyésző hányaduk kezd csak új életet

2018. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy általában, minden történet más.

Az, hogy a testvéred új életet kezd, ott nem egészen érthető, hogy miért tenné? Nem volt neki otthon jó sorsa?

2018. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nagyon kevesen vannak életben közülük.

Legtöbbjük szervkereskedők és gyilkosok áldozatául esnek. vagy pedig prostitúcióra kényszerítik őket.

2018. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Mint gondolsz a dark weben kiket hentelnek,nyuznak eroszakolnak stb meg a videokban meg live-okban? azokat akiket elraboltak,gyerekeket,hajlektalanokat stb stb

Mocskos egy vilag ez !

2018. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnánk ezeket akkor nem lennének már eltüntek.
2018. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!