Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Call centerben dolgozom. Nem...

Call centerben dolgozom. Nem lesz baj emiatt igaz?

Figyelt kérdés

Budapesten egy call centerben dolgozom. Masodik hetem,marmint az onallo telefonalasban. Az egeszet 1 honapos betanulas elozte meg kb. Egyetemre gyujtok tehat nagyon kell a penz.A mai nap viszont felhivott egy no hogy egy kollegam rossz informaciot adott meg neki es ketszer is egymas utan es azonnal utaljam vissza a penzet. De nem hagyott beken. Megadtam neki a helyes infot es utana sem hagyott. 80/megkezdett hivas egyebkent a dij de o 600 forintrol beszelt es hogy addig nem fizeti ki a telefonszamlajat majd ameddig nem adjuk vissza a 600Ftot.

En irtam egy papirra az adatait es leadtam a vezetonek de elfelejtettem par adatot a hivorol papirra irni es ezert behivott a vezeto magahoz es elkellett mondanom mi tortent. Kedves volt,de felek benanak tunok emiatt,hogy nem tudtam rendesen lekezelni ezt az egeszet.

Felek emiatt most ram szallnak es figyelnek majd hivasokkor.

Szerintetek? Tulparazom?


22/L


2018. febr. 13. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem kuldenek el igaz?
2018. febr. 13. 18:48
 2/4 A kérdező kommentje:
Amugy valoszinuleg a no irta le rosszul a dolgokat mert ketlem hogy barki 2x adta volna meg rosszul az infot.....
2018. febr. 13. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,emiatt nem küldhetnekcel :-)
2018. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Készíts egy táblázatot mi mit követ és milyen lépés következik hivatalosan . Amikor bejön egy hívás leköveted azt a beszélgetés alapján , bonyolultnak tűnik de a gyakorlat tesz mesterré .
2018. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!