Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma a tanár olyat említett az...

Ma a tanár olyat említett az előadáson, hogy "ha jönnek a zöldhajúak keletről". Kikre gondolt? Ötletem sincs.

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az esetleg segíthet hogy mit mondott, mi történik ha jönnek a zöldhajúak?
2018. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Népszámlálást, állami pénzügyeket és hadsereget említett előtte, erre emlékszek. Megnyugodtam hogy nem csak nekem nem ugrik be semmi.
2018. febr. 13. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá a koreaiakra
2018. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra gondolt, hogy Kína gazdaságilag és hadsereg terén is hamarosan felül múlja az USA-t. Pár évvel ezelőtt nem is olyan régen Kína már megfenyegette az USA-t. Nagy valószínűséggel, hogy ha lesz 3. világháború akkor azt Kína vagy Észak-Korea fogja kirobbantani.

Nem tudom biztosan, hogy mire gondolt az a tanárod, de nekem hirtelen ez jutott eszembe erről. :D

2018. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zöld hajról nekem ezek a Kpop-os formák jutnak eszembe. De nem hiszem hogy erre gondolt volna.
2018. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Talán földönkívüliek inváziójára számít, bár nem tudom, miért éppen keletről...
2018. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!