Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam meg? Valami...

Hogyan szólítsam meg? Valami jó szöveg kellene.

Figyelt kérdés

Egy elismert színésznek messengeren el szeretném mondani hogy mennyire elismerem az ő munkásságát, figyelemmel követem az életét, megváltoztatta a z életemet stb, stb.


Csak ezt mind nem tudom megfogalmazni meg hasonló dolgokat és azt sem tudom hogyan szolitsak meg egy híres embert (Vígszínház ban játszik).


Ezért kérem hogyha valaki egy megnyerő KONKRÉT szöveget tudna nekem mondani azt nagyon hálásan megköszönném!



2018. febr. 15. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ezt leirhatnad neki amit ide.



elismerem az ő munkásságát, figyelemmel követem az életét, megváltoztatta a z életemet stb, stb. 

2018. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan emberek mint te, vagy bárki más, nemértem miért kell ezen gondolkodni. Megnézi, mosolyog, elfelejt.
2018. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Másodiknak igaza van. Ez a színész nem Jézus, hanem olyan ember, mint te. Meghallgat, megköszöni, elköszön. Aztán megeszi a pörköltet, elmegy szarni, beveszi a gyógyszereit, stb. Örül neki, hogy szeretik az emberek, de ennek mindenki örül, még Teszkós Terike is.
2018. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!