Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a 8. kerület?

Milyen a 8. kerület?

Figyelt kérdés

Még nem voltam arra.

Mik vannak ott és miért a legveszélyrsebb hely.


2018. febr. 17. 15:21
 1/8 anonim válasza:
Ma már egyátalán nem számít veszélyey helynek, amit sok ember gondol a 8. kerületről az valamikor 20-30 éve volt, ugyanaz a helyzet a 13. kerülettel.
2018. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet a kozbiztonsag mar nem olyan gaz, mert sok a rendor de alapvetoen meg mindig egy proli elciganyosodott getto. ott dolgozom. ( a keletitol 10 percre a nyocker szelen, ami meg annyira nem is dzsumbuj, mint pl orczy ter) de szerintem hanyinger kelto az egesz kornyek. tele alkeszekkel, budos mocskos putris nepekkel, szemettel es rohadt budos van mindig.
2018. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi,azért keresgéltem a googleba és valaki azt irta valamilyik oldalon "ha nem lett volna nála bicska már nem irna" valahogy igy irta nektek mi a véleményetek és hogy az utcákon nem lehet egyedül menni
2018. febr. 17. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ott is van jobb/rosszabb környék. Egy évig éltem ott és egyszer sem történt velem semmi rossz. Sőt, imádtam.
2018. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A József körút - Rákóczi út - Fiumei út - Baross utca által határolt területet késő este egyedül nem ajánlom (még akkor sem, ha pasi vagy). Napközben ugyan biztonságos, de akkor sem egy lélekemelő környék: koszos, szemetes utcák, lepra házak és hát ugye a kisebbség... Az V. kerülettel határos Palotanegyed viszont teljesen oké. :)
2018. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Baross utcától nem messze laktam és gyakran jártam ezeken a helyeken is amit leírtál.

A megnyilvánulásaid tipikusak "késő este egyedül nem ajánlom" "Napközben ugyan biztonságos". Ez melyik kerületre nem igaz úgy őszintén? Gyakran elfelejtődik, hogy egy normális ember nem az éjszakában éli mindennapjait!

Egyébként nekem késő este se lett bajom pedig "érdekes" utcákon mentem keresztül egyedül (gyalog jártam munkába). Persze nem azt mondom, hogy ez a tökéletes kerület, de én nem úgy emlékszem vissza rá hogy állandó halálfélelemmel mentem el otthonról.

26/N, akkor 23.

2018. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem veszélyes.

Alapból nem értem, hogy jön valaki ahhoz, hogy komplett kerületeket leszóljon.


Egyébként a VIII. kerület tele van rendőrrel, kamerákkal.

Vannak olyan részei, amik mindig is jók voltak, de most azok is bekamerázottak.


A Palotanegyed, Tisztviselőtelep és Százados negyed nagyon jók, a Corvin negyed pedig felfutó.

2018. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért köszi mindenkinek;)
2018. febr. 18. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!