Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire utal, ha egy lány (fiatal...

Mire utal, ha egy lány (fiatal nő) úgy megy az utcán, hogy közben lefelé néz?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Húúúú, hát ne tudd meg mikre utal!

Például benne lehet az, hogy csökken a Hold tömegvonzása. Aztán persze az is, hogy depressziós, gyógyszereket szed, épp a halálát tervezi, maga alatt van és jajajajaj, meg ilyesmik. Plusz nyilván magányos, szenved, ezer gondja van, antiszociális és pszichopata.

Vagy csak simán ehhez van kedve.

2018. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek párezer oka lehet :)

Én akkor nézek lefelé, ha álmos, fáradt vagyok s nem tudom tartani a bizonyára nehéz fejemet :)

De bizonyára a depresszió is hajlamosít rá, vagy ha valaki valamit keres a földön vagy vakítja a szembesütő nap...

2018. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar szemkontaktust teremteni, el van melyedve a gondolataiban... stb
2018. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem bírja a fényt.
2018. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szegyenlos
2018. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam így menni, mert szeretem nézni a lépéseimet. Valahogy, olyan jól néz ki. Pláne, ha szép cipőben vagyok. :) Szóval ja, millió oka lehet.
2018. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam lefelé nézni, mert nem szeretnék belelépni egy pocsolyába, eltaposott csigába, kutyasz@rba, csulába. Plusz kínosnak érzem, hogy a szembe jövő idegenek arcába bámulok és nem szeretném, ha emiatt megvernének vagy a szaporodási szándékukat közölnék velem (volt már rá példa, sok kisebbségi és csöves lakik a környéken, amerre járok).
2018. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam menni, viszont én azért, mert szorongok és félek szemkontaktust létesíteni másokkal, ugyanis ha valaki a szemembe néz, elkezdek remegni..
2018. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 8 az szocfóbia, kezeléssel nagyjából ki lehet jönni belőle
2018. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keresi a félig szívott eldobott cigiket amire rárabolhat.
2018. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!