Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak szabadidőmben?...

Mit csináljak szabadidőmben? Dolgozzak vagy sportoljak?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, sok szabadidőm nincs, azt a kicsit szeretném hasznosan eltölteni. A kettőre egyszerre nincs időm ezért választanom kell a sportolás és a munka között de mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya így nem tudok dönteni.

Ha sportolok:

- a jó hatásait nem kell sorolni, viszont nem lesz pénzem és már cikinek érzem a szüleimtől kérni mindenre.

- ha dolgoznék már részben el tudnám tartani magam, viszont hiányozna a sport.

Ti mit tanácsoltok?


2018. febr. 18. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Amit haverokkal elmennél ökörködni vagy más romboló tevékenységet csinálnál, fordítsd a sportra. Biztos van heti 2 nap max 1 órád sportolni. Én anno felkeltem reggel előbb, így oldottam meg.
2018. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi lenne a szabadidőd? Az út az iskoláig beleférne,hogy kerékpárral közlekedj,megoldva a sport majdnem egy hétre?. Mikor,mennyit tanulsz? Vannak hétvégi munkák:esetleg?
2018. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a bringával közlekedés jó ötlet, 4 hónapig azzal jártam munkába, hát annyit életemben nem spotoltam, mint abban a 4 hónapban, napi bő egy óra a 2 út összesen, néha másfelé is tettem kitérőt, egyre gyorsabban tekertem. Mondjuk nálunk van zuhanyzó, esetlen, de van.


Amúgy dolgozz, tök jó érzés pénzt keresni. :)

2018. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végezz fizikai munkát. Azzal kereshetsz is és ŕészben, akár a sportot is pótolhatja. A suliba, vagy munkába, meg járj kerékpárral, ahogy már más is javasolta.
2018. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!