Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A puncs.hu tenyleg egy ilyen...

A puncs.hu tenyleg egy ilyen oldal?

Figyelt kérdés

3 fajta tipusu ferfi van jelen..


1. valoban gazdag, okos ferfi, lehet idos/fiatal/kozepkoru, a jo autojaval, szep hazaval levesz a labadrol es megfektet egy ejszakara, de anyagi "tamogatas" eszebe sincs

2. atlagos jovedelmu altalaban kozepkoru, hazas, szeretne egy fiatal nem profi p*ncit olcson mert raunt a felesegere, mashol ismerkedni nem tud/nem mer a lebukastol felve

3. extrem szexualis igenyei vannak, amiket szeretne kielni egy nem profi lannyal szintent olcson


2018. febr. 18. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most saját tapsztalat? Vagy honnan veszed?
2018. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi ez, de kaptam emailt tőlük azzal a hivatkozással, hogy regisztráltam :D

Még csak a nevét sem hallottam ennek az oldalnak. Ja, a Leiratkozás link nem leiratkoztat, hanem konkrétan az oldalukra repít.

Nagy ívben kerüld, ezt tanácsolom.

2018. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

baratnom tapasztalatai, ezeket tole hallottam

azt mondta ne regisztraljak mert ez van, kamu az egesz.

2018. febr. 18. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
És te mire vágynál pontosan?
2018. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
erre biztosan nem
2018. febr. 18. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta tapasztalja ezt a barátnőd? Én mások tapasztalatára nem alapozok túl sokat (ha nincs veszteni való) mert az élet már (legalábbis) párszor bizonyította a pletykàk ellenkezőjét is.
2018. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En kivancsisagbol regisztraltam tavaly. Csak uzeneteket kaptam, nem akartam senkitol semmit, de tenyleg kb csak ezek a pasik vannak.
2018. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tam-Tam-TAM válasza:
Pasiként regisztráltam, de a hölgyek 90 %-a kamu ..áll profilok amit lehetséges,h a szerkeztők irányítanak
2018. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!