Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy változzak meg úgy, hogy...

Hogy változzak meg úgy, hogy ne szóljanak le a körülöttemlévők? 🤔

Figyelt kérdés

Szóval 18 vagyok

Mindig normális kinézetem volt nincsenek tetkóim piercingjeim stb.. viszont mindig is érdekelt ez a gót stílus imádom a zenéket és a stílust is..

Viszont ha gót lennék biztos piszkálna a családom stb..

Nem tudom mit tegyek, mert lehet később meg bánnám..

Szerintetek?


2018. febr. 18. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kitalalom. Van egy got fiu akibe szerelmes vagy es mivel o got, ezert masolni akarod. Eltalaltam?
2018. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért szólnának le? Minden fiatal alakul, ez teljesen normális, illetve az is, hogy (mint az első hozzászóló írja) más emberek hatására megtetszik egy stílus vagy ahhoz hasonlatossá szeretnénk válni. Szerintem ebben semmi rossz nincs. :)
2018. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki emiatt leszol az bekaphatja. Persze nem mind1 mit ertunk leszolas alatt, ha szulaid megjegyzik h ez nekik nem tetszik, fura, az ertheto, vagy ha a barataid ertetlenkednek az is de majd szepen elmagyarazod a szitut.
2018. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkozz, hogyan változz meg, hogy képes legyél leszarni mások véleményét és azt, ha esetleg beszólnak a döntéseidbe, a megfelelési kényszer csak boldogtalansághoz vezet, ideje kiirtanod magadból. Ehhez viszont előbb ismerd meg saját magad és döntsd el, mit szeretnél, anélkül elég nehéz.
2018. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

? Nem tudom, ez nekem sose úgy ment, hogy, rágódtam volna a dolgokon. Egy nap azt mondtam- kék hajam lesz, estére már kész is volt. Belenézek a tükörbe- jó lenne egy új fülbevaló. Egy óra múlva már kiszúrtam. Én azt bántam volna meg, ha nem próbálok ki mindenfélét.

Ha ettől jól érzem magam, ilyen akarok lenni, ez képvisel engem, akkor kit érdekel, hogy más mit szól hozzá? Még van időd rá, de tanuld meg minél előbb, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb lesz a lelkivilágod, ha teszel a legtöbb ember véleményére. Értelemszerűen, azért legyen melletted olyan, akinek adsz a szavára. Én a helyedben kipróbálnám, aztán szerintem úgyis úgy leszel, mint a pár éve trendelő emo lányok - majdnem mind eltűntek. Te is le fogod vetni, de elmondhatod, hogy csináltad. Amúgy sok gót mondja is, hogy külsőre nem öltözik úgy, de belsőre a gót világnézetet vallja.

2018. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!😊
2018. febr. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!