Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek egyenesen megmondani mi a bajuk velem amikor kérdezem? Csak a kegyes hazugságokkal szoktak jönni meg a ferdítéssel

Figyelt kérdés
Fejlődni szeretnék szociálisan de úgy nem megy ha nem mondják el mi a bajuk, nem tudok így tanulni a hibáimból meg ilyenek mert nem tudom mi a hiba
2018. febr. 18. 18:11
1 2
 1/14 Gál Zoé ***** válasza:
18%
Gyávák. Konfliktuskerülőek. Képmutatóak. A belem kifordul az ilyenektől.
2018. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nyilvan nem akarnak megbantani a velemenyukkel. Mondjuk az se lenne jo, ha allandoan jelentenek neked, hogy te mit hibazol, miben kellene valtoztatnod, hogyan kellene viselkedned. Egy ido utan azt venned eszre, hogy csak elvarasok vannak, te meg hol vagy az egeszben? A ketto kozotti opcio a jo. Megmondjak, hogy mi a bajuk, meg ezt ugy talalva, hogy a kapott informacio a fejlodesedet szolgalja.
2018. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

"Nem akartalak megbántani, nem akartam veszekedni, nem akartalak elveszíteni, nem akartam hogy haragudj rám, nem voltam biztos benne", stb. Lehet szemezgetni, folyamatosan ezt kaptam az egyik konfliktuskerülő barátnőmtől, amikor rákérdeztem, hogy miért nem tudta a rendes annuális hisztériagörcse előtt elmondani, amit mind a fejemhez vágott egyszerre.

Persze az ilyenekkel nem lehet szót érteni. Ha te nyíltan és higgadtan megpróbálod megragadni a gyökerénél és megbeszélni a problémákat akkor köcsög és érzéketlen vagy, de az teljesen rendben van, ha ők fél évig hazudnak a képedbe, miközben mindenféle, csak az ő fejükben létező "szemétségeidet" dajkálgatják.

Kerüld el őket messzire :D

2018. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mi a bajuk veled az embereknek?

Neked van bajod,hiszen írod is hogy hibáid vannak.

A környezetedben élők(iskolában,munkahelyen is)nem pszichológusok,hogy elemezzék az emberi tulajdonságaidat.

Menj el egy ilyen szakemberhez,és majd ő alkot képet rólad,és megváltoztat,vagy megtanít megváltozni.

Egészséges normális ember be tud illeszkedni a társadalomba,szeretik és elfogadják,mint ahogy ő is viszont másokat.

2018. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4 vagyok,még annyi amit közben mások is leírtak,hogy nem akarnak megbántani az igazsággal.Ez minden emberi környezetben így van.
2018. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utalom az ilyen embereket, altalaban megkerem oket hogy legyenek oszintek ne hazudjanak tovabb, es ha ez sem segit akkor nem vagyok veluk tobbet, eltabolodok. A masik kedvencem ha a szemedbe azt mondja hogy például ha megkerdezed hogy all ez a ruha hogy milyen jol nezel ki a hatad mogott meg pont az ellenkezojet hallod vissza a szajabol. Undorito.
2018. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Miért érzem azt,hogy te egy olyan kis sunyi provokálós lehetsz azért,hogy utána frankón mondhasd,hogy lám lám milyen kétszínűek az emberek,és ezért lecseszhesd őket.

Normális ember tud rendesen békében élni a mindenféle általad leírt kreált problémák nélkül.

2018. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Üdv a klubban. Én már rég belefásultam abba, hogy az ismerőseim még annyira sem méltatnak, hogy elárulják, miért kerülnek el. Felhagytam a szociális élettel, elegem van ebből.
2018. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy épp attól fejlődnél szociálisan, ha nem csinálnál mindenből problémát, mert az emberek nem föltètlenül igènylik ezt a tàrsas kapcsolataikhoz. Nem tudom mirõl van szó, de lehetsèges, hogy olyan dologban hazudnak, ami eleve nem szàmít nekik, nem mèrvadó a szocializálódásban, csak te gondolod azt. Õk talán csak azt szeretnék, hogy megnyugodjál ahelyett, hogy folyton azzal foglalkozol jelentéktelen esetekben, hogy mi lehet a baj.

Gondolom én. De ha példát is írnál, világosabb volna.

2018. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A szociális érzékhez az is hozzátartozik, hogy NEM akarsz mindenkinek megfelelni. Így egyes problémákat pusztán el kell engedni, nem pedig görcsölni rajta. Tudod, nem biztos, hogy tudsz tenni bármit is vele, ha el is árulnák mi a baj.
2018. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!