Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az ilyen kérdése...

Mit tegyek ha az ilyen kérdések miatt csökken az "önbizalmam"?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy itt a gyakori kérdéseken (leginkább az állatok kategóriában) sok ember gyűlöli az emberiséget, és hogy az állatokat többre tartják mint az embert amivel különösebben nem volt gondom eddig. Viszont mostanában hogy az önbizalmam jelentősen csökkent, eléggé rátesz egy lapáttal a szomorúságomra az ilyen kérdések. Mármint állandoan arról beszélnek hogy a legtöbb ember irigy,önző stb. és akarva-akaratlan besorolom saját magamat is ide.


Nem tudom miért, de ezzel a kutyák is eléggé unszimpatikusak lettek. Ne értsetek félre, soha nem bántanám az állatokat, de most hogyha ránézek egy kutyára eszembe jutnak ezek a kérdések.

12/l Köszönöm a válaszokat



2018. febr. 18. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ne olvass ilyen kérdéseket. Csak a megsavanyodott emberek írnak ilyeneket, van sok rendes ember is a világban és valószínűleg te is közéjük tartozol:)
2018. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ilyen kérdések miatt csökken az önbizalmad, ne olvass ilyen kérdéseket. Legalábbis ez tűnne logikusnak.
2018. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Amúgy a nem szoktam ilyen kérdéseket olvasni mostanában, de egyszerűen ezeket a kérdéseket nem tudom elfelejteni

2018. febr. 19. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorizás idővesztegetés. Nem ezek a kérdések tehetnek arról, ha te is arra vesztegeted az idődet, hogy a gyakoris felhasználókkal foglalkozol. Biztosan nincs jobb dolgod, túl sok szabadidőd lehet:(
2018. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!