Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ilyenkor meddig szoktűl fent maradni?

Vasárnap este ugye nem fáradt az ember. Mögötte van a 7vége. Holnap munka ugye, de ilyenkor nem fekszik le az ember korán 20-21-kor mert nem fáradt. Ilyenkor meddig szoktál fent lenni? Nézel TV-t vagy játszol?

2018. febr. 18. 22:41  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
23-0 óráig netezek,játszok,vagy zenézek,aztán van hogy az ágyban is telórol twitch-et nézek amíg el nem alszok

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont 2018. febr. 18. 22:49 Privát üzenet

Mindig minimum éjfél utánig vagyok fenn, ez akkor sem volt másképp, amikor másnap munkába mentem. Este sosem vagyok álmos, néha még 3-kor sem, de akkor már muszáj feküdnöm, ha jót akarok.

Netezek, rajzolok, zenét hallgatok, olvasok...

A párom mindig 10-kor fekszik (pénteken és szombaton néha tovább marad fent, de azt megbánja, mert 4-5-kor ébred szinte mindennap). Ő 6-ra jár dolgozni, de eleve korai típus, én pedig eleve esti.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont 2018. febr. 18. 22:52 Privát üzenet
Ameddig kedvem van. Hétfőn semmi dolgom. van hogy már este 7kor lefekszem, ha unatkozok, van hogy fennmaradok hajnali 4ig

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont 2018. febr. 18. 22:53 Privát üzenet
Minden nap minimum éjfélig tuti fent vagyok. Sokszor kettőig, háromig is. Akkor is ha reggel kelni kell.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont 2018. febr. 18. 23:07 Privát üzenet
2-3 ,néha 4 ig is

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont 2018. febr. 18. 23:13 Privát üzenet
1-2

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont 2018. febr. 18. 23:23 Privát üzenet
23-1 között van végem

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont 2018. febr. 18. 23:26 Privát üzenet
Én már másfél órája alszom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont 2018. febr. 18. 23:40 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Éjfélkor fekszem általában és akkor még kicsit olvasok az ágyban. 8-9 körül szoktam kelni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont 2018. febr. 18. 23:45 Privát üzenet

Mindig 1-3közt fexem, hogy mikor alszok el, az változó, minimum fél óra fekvéstől, maximum az nincs, mert van, hogy nem alszok semmit.

4-5között kelek.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont 2018. febr. 19. 00:07 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rettegek, ilyenkor hogyan tovább?
Sportolók! Télen nem vagytok kevésbé motiváltak arra, hogy edzésre menjetek? Az ember sokkal könnyebben feladja ilyenkor (tapasztalat sajna).
Ti jártatok már úgy hogy abban csalódtatok akiben teljesen megbiztatok? Mit csináltatok ilyenkor, milyen volt a tovább lépés?
Belementem egy netes vitába, és most valaki azzal fenyeget, hogy az életemre tör. Ilyenkor mit lehet tenni?
Ti szoktatok ilyenkor karácsonykor adományozni, segíteni a rászorulókat, nagy családosokat?
Elvittem a szerelőhöz a számítógépemet, azt mondta, hogy jó a gép, ma már be sem kapcsolt. Mit lehet ilyenkor tenni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!