Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a neved? Elégedett vagy...

Mi a neved? Elégedett vagy vele? Ha nem, akkor mi szeretnél lenni?

Figyelt kérdés

Az összes nevedre kíváncsi vagyok:)

Ha érdekel vkit, akkor elmondom majd én is:)

Minden válaszra megy a zöld kéz:)



2018. febr. 19. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Az én nevem nem publikus. Viszont van benne egy Ű betű... Ami nagyon jó, mert közben webdesigner meg grafikus akarok lenni. Az egyik tanfolyam első óráján megkaptam a lebaszást, hogy miért nem formázom valami egyedibb betűtípussal a nevemet, miért csak Arial meg Times New Roman... 😂
2018. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyen elég

Béci vagyok:D

2018. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem felhasználónévre gondoltam. Az igazi születési nevetekre:)

Miért nem akarjátok elmondani? Hisz egy anonim oldalon az semmit nem jelent.

2018. febr. 19. 01:33
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Lakatos Nintendó
2018. febr. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A vezetéknevem egyáltalán nem tetszik,azt meg is fogom hamarosan változtatni.A keresztnevemmel vegyes érzelmeim vannak,Vivien vagyok. Néha szeretem,néha nem. A régies nevektől jobban szeretem, de valahogy gyerekesnek,furcsának,nem szájra illőnek érzem. Valami jobban csengőt és nőiesebbet szeretnék,mostanában inkább Lilien vagy Liliána is szeretnék lenni, tetszenek az újabb keleltű dallamos nevek,lennék pl.Amina,Mira,legszívesebben talán Laura. De régebbi, nőiesebb hangzású nevet is viselnék,mint Judit,Zita,Erika. A keményebb nevet is elfogadnék,ming Barbara,Patrícia,Alexandra esetleg Kamilla,Korinna.


De mivel ennyi-féle név tetszik nem tudok választani és amik tetszenek mind van az ismerősi körömben,így maradok Vivien,csak a vezetéknevem lesz más:-)

2018. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hamarosan vezeték nevet fogok változtatni. Nagyon nem szeretem a mostanit. Nem én vagyok, a családomban mindenki ugyan azt a vezeték nevet viseli csak én nem mert nekem más az apám. Ezért fel fogom venni a nevelő apukám vezeték nevét. :)
2018. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira különleges a nevem, hogy nagyon könnyen le lehetne ‘nyomozni’. Ha Szabó/Kovács Bözsi lennék, nyugodt szívvel leírnám.
2018. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én se írom meg a vezetéknevemet, mert különleges.

a keresztnevemmel nincs bajom, viszont totál nem illik a vezetéknevemhez (a vezetéknevem rövid, és mássalhangzóra végződik, a keresztnevem meg magánhangzóval kezdődik - nagyon összefolyik.)


de angliában vagyok, fordítva jobb, és a vezetéknevet így is, úgy is betűzni kell (sőt, itt jobban jön ki, mert csak három betű), úgyhogy tök felesleges megváltoztatni. ha otthon lennék, talán megváltoztatnám valami magyarosabbra, mert magyarul is folyton betűzni kellett.

2018. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én nevem Takács Anna Csilla, teljesen elégedett vagyok vele.
2018. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vivien vagyok, nem szeretem, inkább Barbara,vagy Lili lennék
2018. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!