Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet bírni hosszabb...

Muki1999 kérdése:

Hogy lehet bírni hosszabb távon a suli melletti munkát?

Figyelt kérdés
Moat kezdek majd el dolgozni és főleg az érdekelne hogy a nagy mennyiségű kávé mellett vannak-e még jó praktikák amik segíthetnek a túlélésben.

2018. febr. 19. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem nem terhel meg nagyon,pedig soron dolgozok gyárba, heti 3 napot (van hogy többet).

Nem tudom te meddig leszel de én bejárós vagyok és suli után (kb 3 óra) megyek este 8 ig dolgozni. Szerintem felesleges a kávè, ki lehet bírni.


17/f

2018. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából nekem is ilyenek a részletek csak kicsit nagyobb óraszámban.
2018. febr. 19. 16:56
 3/3 Metionin ***** válasza:
0%

Én 6 évig éjszakáztam úgy hogy nappal órára jártam és heti 4 alkalommal aludtam. Egyszerű, ha úgy éreztem hogy nem bírom akkor arra gondoltam hogy akarok-e hajléktalan lenni és akarok-e enni a jövő hónapban. Egyből "jobb" lett.


Amúgy megszoktuk, egy idő után rááll a szervezet. Mikor abbahagytam a munkát, egy fél évig még felébredtem hajnal 2-kor mert melóban akkor volt "ebéd".

2018. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!