Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instagramon van egy új mánia....

Instagramon van egy új mánia. Valaki elmagyarázná nekem?

Figyelt kérdés
Instagramon MEGSZÁMLÁLHATATLAN mennyiségben találnak szembe az olyan posztok, hogy a "likeod utolsó számjegye megmutatja mit kapsz". Én egyszerüen nem tudom értelmezni, hogy itt milyen likeokról van szó, és hogy egyáltalán mi, szóbal valaki magyarázza már el nekem. (Csak értelmes válaszokat kérek, akik a "jajj hát ezt hogy nem leget tudni?!" Szöveggel jönnének, mondom,hogy az oldal arra van, hogy megkérdezzük azt amit nem tudunk, és én is csak egy ember vagyok, és nem tudhatok mindent kèrdezés nélkül 😘)

2018. febr. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszok szeretnek vele szórakozni. Be lájkolod a képet és mondjuk ha a 345-dik lájk a tiéd akkor az ötös cucc tartozik hozzád
2018. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 nek ment a plusz, mert jól leírta.


Szmpla poszt alatti like gyűjtés

2018. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyanolyan "eredeti" :/ mint ez ez az iszonyat sok macskapofával retusált szelfi meg az ilyen facebookos hogy néznék ki hollywoodi sztárként stb stb.

Ötlettelen emberek majmolják egymás értelmetlen és értéktelen baromságát.

2018. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
annyi a lényege, hogy belájkold, és akkor több emberhez jut el a poszt..
2018. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Agyatlanok szórakozása, lájkvadászat.
2018. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!