Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 19 éves...

Mit csináljak ha 19 éves vagyok de még sosem voltam bulizni? Ha nem tudok táncolni és nem vagyok olyan tipikus mai **** aki bulizni jár és kelleti magát a pasiknak akkor mit csináljak a buliban?

Figyelt kérdés

Tudom most nagyon hülyének néztek, ha rajtam múlna már mentem volna bulizni, viszont egyetlen egy barátnőm sem szokott járni, és egyébként sehova nem szoktak járni.

Én már nagyon rosszul vagyok ettől, egy ismerősöm meg is hívott (fiú), hogy menjek el vele meg pár haverjával. Eléggé félek hogy majd hülyének fognak nézni amiért nem vagyok az a nagy nyomulós, magát kelletős, táncikálós csaj. Tök átlagosan is nézek ki, táncolni sem tudok. inni néha szoktam.

Próbálom majd elhívni egy barátnőmet, de barátja van és ő sem jár bulizni szóval tuti hogy nem fog jönni...

Mit tegyek? Mit vegyek fel?

Többnyire azért vagyok ilyen görcsös mert a második komoly és hosszú párkapcsolatomból jöttem ki pár hete, gondoltam ez is talán jót tenne ha elmennék a meghívásra. Barátom mellett nem mentem bulizni, meg ő se ment mellettem, nem vagyunk ilyenek.

Mit csináljak, hogy ne tartsanak majd bénának? Még sose taliztam a haverjaival.

19L



2018. febr. 21. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Attol meg hogy valaki bulizni jar (sot tovabb megyek,

iszik es tancol is!), egyaltalan nem jelenti azt, hogy mai k urva lenne.

2018. febr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Elsővel értek egyet. Nem kis előítélet van benned. Talán ez gátol téged, hogy fejlődj.
2018. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Fúj, de nagyon előítéletes vagy. Ezek szerint mindenki egy útszéli, aki bulizni mer járni?? Képzeld el, lehet táncolni normálisan is, nem kell rázni és kelletni magad.

Ne vetítsd ki a komplexusaid, csak mert nem mered magad jól érezni szórakozóhelyen. Ha meg nem akarsz, akkor nem mész és kész, maradj akkor görcsös.

2018. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem el se menj ha ennyire görcsölsz. :D Én se tudok táncolni de soha nem is gondolkoztam ilyeneken amin te. Relax. Egyszerűen csak próbáld meg jól érezni magad ne túl görcsölni mindent.
2018. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg értem, hogy nem szeretsz bulizni, nem is muszáj, de emiatt nem másokat kell elítélni, meg így gondolkodni.

Én is ilyen vagyok, mint te, nem jön be a bulizás, de nem is kritizálom azokat, akiknek igen.

Ja, amúgy nem minden szórakozóhelyen vannak olyanok, akiket te elképzelsz. Van olyan is aki a barátaival iszogatni jár le, vagy ilyesmi, nem mindenki szeret ott egyfolytába táncolni.


Csak azt tudom tanácsolni neked, hogy ne törõdj mások véleményével, ne akarj megfelelni olyan valakinek, akinek talán nem tudsz. Keress olyan férfi ismerõsöket, akikkel több a közös hang és nem kell rád erõltessék azt, amit õk szeretnek, de nem a te világod. Ettõl még nem leszel béna, valószínüleg meg vannak a saját pozitívumaid, nem mások elképzelése szerint kell létezz.

2018. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen voltam először. Addig valahogy kimaradt, mentem is volna, meg nem is, hasonlóan gondolkoztam mint te, így a szalagavató after volt az első amire elmentem. Ott mondjuk részben beigazolódtak az elképzeléseim (ilyenre ne menj elsőnek), de később egyetemi bulikban kiderült, hogy teljesen alaptalanok voltak a félelmeim. Mindenhol vannak normális, átlagos emberek, akik szimplán élvezik a zenét a barátaikkal. Persze vannak riszálós lányok is, de ha ők úgy érzik magukat jól, akkor csinálják csak. :) Én meg úgy érzem jól magam, hogy 'szimplán' táncolok. Nekem mondjuk ennyivel könnyebb volt, hogy imádok táncolni.

Mit tegyél? szerintem menj el, de persze egy barátnő nem ártana ha menne veled

Mit vegyél fel? farmert+kényelmes blúzt/pólót (valsz alapból feszengeni fogsz nincs értelme rövid, csini ruhában menni amiben még inkább)

Egyébként miért zavarna, ha bénának tartana egy csoport idegen ember? érdemes előtte eldönteni, hogy jól akarod érezni magad, vagy megfelelni másoknak

19L

2018. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!