Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Messenger-ben max milyen...

Messenger-ben max milyen hosszú üzenet az, ami még nem gáz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha írok valakinek egy hosszabb üzenetet, akkor az nem gáz? Ha igen, akkor milyen hosszú az, ami még elfogadható?

2018. febr. 22. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ember függő. Van aki már négy mondatot sem olvas el mert sok. Én szeretem a hosszú írásokat
2018. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb 1 hosszú, mint 25 rövid. A túl sok rövid idegesítő. Tesóm is úgy szokta és agybajt kapok tőle, ahogy 3mpenként felugrik villog pittyeg. Ő meg nem bírja kivárni, mire én leírok egy hosszabb üzit...
2018. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És milyen max. hosszú üzenet az, amit még szívesen elolvas valaki?
2018. febr. 22. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem idéz valahonnan, akkor ne legyenek oldalak, de amúgy nekem teljesen oké, ha valaki egyben elmesél valamit. (Én valamilyen szinten ösztönösen tagolom, de amúgy nem találkoztam még olyannal, akit a hosszabb szöveg zavart.)
2018. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz a hosszabb üzenet? Homályosítson már fel valaki!

Mit akarsz üzenni? Mert a tartalom diktálja a terjedelmet. Valamit le lehet írni öt szóban, van amire nem elég tíz mondat sem.

2018. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Max. kicsit nehézkes rá válaszolni, ha a válasz is majd' olyan hosszú, mint a szöveg. De én szeretek hosszú üzeneteket kapni. :D
2018. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!