Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosítvány megszerzése?

Jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés
Most szeretnék jogsit szerezni és nem sok közöm volt ez idáig a vezetéshez, sem kipróbálni főleg nem gyakorolni...ehhez mérten valaki letudná nekem nagy vonalakban írni, hogyan történik maga a jogsi letétele? Mivel kell kezdeni, hogyan zajlik, mennyi idő és ha esetleg van valami jó tanács azt is szívesen fogadom :D köszi előre is, midne értelmes választ :)

2018. febr. 22. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindent elmondanak..első az elméleti vizsga (kresz+minimális műszaki és vezetési elmélet) aztán az elsősegély vizsga (ha megvan már kismotorból akkor ez kimarad) aztán vezetsz 29 órát és a 30. a vizsga. Ha kell vezethetsz többet is plusz pénzért
2018. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kresz tanfolyam nekem nagyon jó volt, szinte mindent meg lehetett jegyezni ott, minden nap átismételtük az előző napi anyagot. Kérdezgettek minket. Sokat gyakoroltam rá neten is úgyhogy elsőre sikerült a vizsga. 2 hétig tartott a tanfolyam, minden nap kellett menni 8-tól délig.

Ezután jött az elsősegély. Ez csak néhány alkalom volt. Ott helyben tudtuk gyakorolni az újraélesztést, a különböző kötéseket. A vizsga sem volt nehéz.

Ezután jött a vezetés. Na ezelőtt nagyon izgultam mert én sem próbáltam ki soha egy kocsit sem. A rutinpályán kezdtük. Mindent az alapoktól majd később már forgalomba is kimentünk természetesen. 30 óra a kötelező, vagyis a 30. a vizsga. De ha úgy látod te vagy az oktató hogy kéne még gyakorolni akkor veszel pótórákat.

Most lesz májusban két éve hogy van jogsim.

Bocsi ha hosszú lett. Saját tapasztalatot írtam. Esetleg ha lenne még kérdésed szívesen segítek.

Sok sikert!

23N

2018. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a kimerítő válaszokat :) remélem nálam sem lesz para semmivel, régóta készülök rá és már sokat is halogattam
2018. febr. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!