Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pszichológusom azt állapítot...

A pszichológusom azt állapította meg hogy szociopata vagyok. Lehet igaza?

Figyelt kérdés
multkor mikor ezt mondta faképnél hagyva azzal a szöveggel hogy ez egy f@sság és hagyjon békén! azt mondta hogy ezért taszítok el mi denkit magamtól és rugatom ki magamat az iskolákból. (4-es tanuló vagyok) tehát a tanulásommal nimcs baj abban igaza van inkább a magatartásommal. de én nem hiszem hogy az vagyok. kinek mi a véleménye?

2018. febr. 22. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted 3 mondatból (amiben szinte semmi infó nincs rólad) bárki elemezni tud itt...?
2018. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ìgy neten keresztül nem lehet megválaszolni, csak személyesen.
2018. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Én kikérném egy másik szakember véleményét is, ez egy elég komoly állítás.
2018. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
mindenhonnan kitaszítom magam akaratlanul is a stilusommal viselkedesemmel. mindenkit eltaszitok magamtol. mindenki lelkebe belegazolok csak mert jolesik latni hogyha nekem szar akkor legyen nekik is. es egyszeruen nem tudok sehol sem elhelyeszkedni az eletben. angolbol keszultem erettsegire es folyekonyan beszelek nagyapammal angolul de csak azert nem mentem at az erettsegin mert kiakadtam az erettsegiztetonek az egyik kerdesen hogy ez hulyeseg es miert ezt teszi fel meg hogy igy barki leerettsegizhet meg belekotottem utana ahogy tudtam. a szuleim persze csalodtak meg stb...
2018. febr. 23. 00:09
 5/22 A kérdező kommentje:
a tanarokkal kotoszkodok utalom omet csakmert iritalnak megis jo jegyeim vannak toluk full negyesre allok es ekozben meg ki akarnak a mostani sulimbol is rugni mert tiszteletlen vagyok veluk es bunko kocsog....
2018. febr. 23. 00:11
 6/22 A kérdező kommentje:
mindenhol ahol vagyok talalok valamit ami nekem nem tetszik es onnan is kitaszitom magam... van egy baratom aki kicsit olyan mint en o az egyetlen aki nem hagyott meg ott. mert ertjuk egymast.. idegesit a gondolat hogy a pszichologus azt mobdja szociopata vagyok... inkabb otthagyom es nem megyek vissza lehet...
2018. febr. 23. 00:14
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk, én hamarabb mondanám rád ennyiből, hogy csak simán gyerek vagy, de nyilván nem lehet ezt neten keresztül eldönteni.

Viszont, az meg, hogy "ha neked rossz legyen másnak is" tényleg egy nagyon rossz dolog. Teljesen más, mint amikor: Valaki valami rosszat tett veled, te meg visszaadod annak az illetőnek valahogy.

2018. febr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

Az, hogy zavar a diagnózis, ellentmond annak, hogy pszichopata lennél.

Eleve, 18 éves kor alatt, nem is lehetne megállapítani.


[link]


Tudsz angolul, próbáld ki ezt a tesztet, és megadja, hogy egy skálán mérve mennyire vagy pszichopata.

2018. febr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsó válaszolónak, ha az lennél nem zavarna, hogy az vagy.


Tudtommal egyébként csak pszichiáter diagnosztizálhat ilyen komoly betegséggel, személyes véleményként kimondani anélkül, hogy komolyabb kezelés alá nem vonnak pedig mindkettejük számára tiltott.

2018. febr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
A pszichológus se tud többet mint más ember,csak megtanulta másoktól a sok feltételezést,amit aztán tényként kezel.
2018. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!