Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ti milyen esetben viselke...

Nők, ti milyen esetben viselkednétek így egy férfivel?

Figyelt kérdés

Következő a történet.

Van egy lány, akivel rendszeresen találkozunk adott helyen adott időben. Szerintem szép és szimpatikus. Észrevettem h szemez velem, gondoltam lehet én is szimpi vagyok neki, de ezt nehéz megállapítanom, mert olyan hűvös, kimért, komoly arcot vág mindig. Nekem viszont van párom, látott már minket együtt is.

Nemrég volt egy olyan szitu, hogy leszólítottam és beszédbe elegyedtünk. Láttam rajta h borzasztóan örült neki h megszólítottam és kedvesen, mosolyogva és nagyon nyitottan beszélt, még közös témát is találtunk. Gondoltam, "this is the begining of beautiful friendship" Nem is gondoltam többet, mondom milyen jó, szereztem egy új barátot.

Következő találkozásnál viszont nem igazán akart már velem beszélgetni. Összefutottunk, kérdezett egy mondatot, aztán ment is tovább de a testbeszéde arról árulkodott h nem akar beszélgetni és nem azért mert sietett valahova.

Volt egy olyan találkozás, amikor a párommal voltam és úgy találkoztunk, ráköszöntem, kedvesen visszaköszönt. De láttam rajta, hogy arra számított, ebben az esetben rá sem fogok köszönni.

A következő találkozásnál pedig már kifejezetten került, meglátott, előkapta a telefonját mintha telefonálna és úgy ment el mellettem. Igaz, rámköszönt "telefonálás" közben.

Legutóbb pedig szintén igyekezett elkerülni úgy, hogy ne is jöjjek vele szembe.


Elsősorban nők véleménye érdekel.



2018. febr. 24. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott akadtam el, hogy ha van párod akkor miért fontos az, hogy ez a nő köszön-e vagy sem, vagy milyen a testbeszéde?

Lehet, hogy amikor beszéltetek elhangzott valami olyan, vagy olyan módon, ami miatt ő nem szívesen haverkodna veled.

De az is lehet, hogy tetszel neki de mivel van párod ezért így próbálja megtartani a távolságot, hogy ne gyalogoljon bele más párkapcsolatába.


Nekem épp fordítva van a szitu: egy ffi kollégám elég nyers volt velem az elején, tartottam is vele a 20 lépés távolságot, gondoltam biztos nem kedvel, na bumm,ez van. Erre mostanában ő keresi a társaságom. Én sem értem, mi változhatott meg.

36n

2018. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hűvös, kimért, komoly arccal "szemezett" veled?:D Szerintem ezt csak te képzelted be magadnak. Neked tetszik a csaj, le is szólítottad, ő meg udvarias, és elbeszélgetett veled - EGYSZER. Nem akart és most sem akar tőled semmit, nyugodj bele, és ne képzelj olyasmit, ami nincs.
2018. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első alkalommal a közelgő Máriagyűd-Karakószörcsök öregfiúk mérkőzésének második félidejű szögletarányát akarta kihúzni belőled. Mivel azonban nem árultad el, rájött, hogy hülyén fog meghalni, ha veled tőtti a zidőt.
2018. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!