Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, cikinek tartanátok egy...

Fiúk, cikinek tartanátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam discóban, házibulin és részeg se volgtam még.Utálom az alkoholt, kóstoltam már párat de undorító.

18/l


2018. febr. 25. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne ciki? Az a ciki ha azt gondolja hogy ez ciki.
2018. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Vannak ilyen elonyos kakukkfiokak, nem is kevesen.
2018. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én sem iszom alkoholt már régóta, a bulizás meg sose volt az én világom. Nincs ezzel gond, ha ettől még van közös érdelődési kör, hobbi, stb amivel el lehet tölteni az időt
2018. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Akkor nem ha van jogsija, mert vele fuvaroztatnam magam minden buliba meg vissza😂😂
2018. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Legyél nagyon nagyon büszke rá és tartsd meg a ,,szüzességedet" az ilyesfajta dolgokkal szemben.


És Én is ugyan ilyen vagyok, 18 éves fiú.


Csak annyi, hogy Én már ittam bort meg pezsgőt. Kb 1-1 pohárral és ennyi. Bőven elég is volt.


De nálam az embergyűlölet és az, hogy büszke vagyok arra, hogy rendes emberi életet élek abban merül ki, hogy beképzelt és lenéző vagyok azokkal szemben, akik ezeket művelik. Én elszigetelődök tőlük. Normálisan öltözök, na mondjuk nem öltönybe, de kalapot napi szinten hordok azért, hogy lássák az emberek, hogy felsőbbrendű vagyok...

És imádok ilyen lenni ;)


És tényleg nagyon legyél büszke erre, mert ritka kincs lehetsz :D szóval tényleg csodálom, hogy 2018-ban még van ilyen...

2018. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Hallod #5, valahogy igy nezhetsz ki

[link]

2018. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Drága, ezt nagyon benézted. A képen szereplő ember még csak kicsit sem hasonlít rám. Nem vagyok szőrös, sem szemüveges, a fejem nem hosszúkás, hanem keres. És nem vagyok 30 éves, hanem 18. De nem az a lényeg, hogy Én hogyan nézek ki. Hiszen mindenki úgy a jó, ahogy van, szerintem...

És ne is találgasd, mert ahogy elnézem, nem az erősséged, amiképp más sem...

2018. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

"hogy beképzelt és lenéző vagyok azokkal szemben, akik ezeket művelik."


"Hiszen mindenki úgy a jó, ahogy van, szerintem... "


Gratulálok. Papolsz az elfogadásról, aztán te lenézel másokat.


Amúgy imádom az ilyen embereket nem hívják sehova, mindenki kiközösíti, de ezt ő úgy állítja be mintha a saját döntése lenne és ő közösítette volna ki az egész világot. Röhejes...

2018. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Nálam pl előnynek számítana,ha mondjuk ismerkedés szempontjából kérded. Esetleg annyi,hogy a vacsorakor nem bort iszunk,de ez legyen a legnagyobb baj. Amúgysem vagyok bulizós tipus. A részeg lány/nő pedig az egyike a legundorítóbb látványoknak. Szóval szerintem ez hatalmas plusz pont.
2018. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem ciki. Viszont a sajat erdekedben, probald azert ki az alkoholt meg a hazibulit, mert 10 ev mulva banni fogod hogy nem tetted
2018. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!