Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ismeritek önmagatokat? Ha...

Ti ismeritek önmagatokat? Ha nem, mit tesztek azért, hogy megismerjétek magatokat? Ha igen, hogyan ismertétek meg önmagatokat?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Az önismeret az egy élethosszig tartó folyamat, tehát sosem tudom azt mondani, hogy befejeztem, "készen van". Mindig van új inger, szituáció, amiben még nem ismert jellemvonásaink megmutatkozhatnak. Saját magamról azt mondhatom, hogy valamennyire már ismerem önmagam, ami mögött rendszeres önvizsgálat, gondolkodás, ilyen témájú könyvek olvasása, tapasztalat áll.
2018. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önvizsgálat önkritika , tesztek és élethelyzetek jó következetes megfigyelő a környezetben is hasznos . Speciális képzések tréningek helyzet gyakorlatok és a személyiségünk típusát leíró szakkönyvek segítenek ebben .
2018. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokszorosan jobban ismerem önmagam mint az átlagember.

Folyamatosan figyeltem önmagam, a gondolataim, elemeztem magam, és így rájöttem sokszor milyen is vagyok. Majd át is írtam magamban olyan dolgokat amik nem tetszettek bennem.

2018. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Részben ismerem: tudom, mit, mikor, hogyan rontok el, részben tudom mit kellene/kellett volna tennem az adott szituban. Próbálok változni jó irányba, de nem megy.
2018. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Hordok magamról fényképet, néha előveszem, hogy megismerjem magam , ha a tükör elé állok borotválkozni, vagy amikor a kirakatokra futó pillantást vetve a napfény visszatükröz egy elsuhanó, nagyléptékű alakot.
2018. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok. Két évvel ezelőttig én is kerestem erre a kérdésre a választ, fogalmam sem volt ki vagyok. Aztán, ahogy elköltöztem otthonról, elkezdtem dolgozni, önállósodtam, kinyílt a világ és saját magamat is tisztábban láttam. De a legnagyobb kulcsa az önismeretnek szerintem a másokkal való interakció. Abból tudod igazán látni, hogy milyen is vagy, ahogy másokhoz viszonyulsz, ahogy kommunikálsz és cselekszel.
2020. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!