Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek miatt beteg ember lennék?

Ezek miatt beteg ember lennék?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, mint ha a családom hülyének nézne. Szerintük én amiatt hülye vagyok, mert senkinek nem tudok tűrni állításuk szerint. Nem tudtam a tesóm horkolásától aludni, ez is szerintük az én hibám. Így mivel 3 szoba van a házban, az egyik az enyém lett. Sajnálom de képtelen vagyok a horkolástól aludni. A tesóm lesi az alkalmat mikor köthet belém. Van úgy megkérdezem hogy pl. az ebédből maradt-e még, és utána odalöki hogy na ebből is látszik, hogy nem tudok alkalmazkodni, meg hogy milyen hülye vagyok hogy ezt megmerem kérdezni, bolondok közé való vagyok, amin persze kiakadok. De ilyenkor azt nem említi, hogy ő is használja az én cuccaimat, amit én vásároltam a saját pénzemen.
2018. febr. 25. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolut nem vagy beteg, sot hulye se. :)
2018. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért lennél beteg,mert nem tudsz zajban aludni s mert megkérded van-e még az ebédből?

Ha tényleg erről van szó,akkor fel se kellett volna tedd a kérdést,hisz evidens,hogy ki(k) itt a beteg.

2018. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg ember. Amit viszont a családod csinál, azt a pszichológiában úgy nevezik, hogy "gaslighting". Állandóan szemedre hánynak fantomsérelmeket, és igyekeznek elhitetni veled, hogy rossz ember vagy, mentálisan beteg, stb. Ez egy rendkívül aljas lelkiterror-módszer.


A tesódnak nyomjál le egy emberes nyaklevest. Ha családon belüli erőszakra vágyik, kapja meg.

2018. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!