Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rossz ember...

Mit tegyek ha rossz ember vagyok, és néha hirtelen kiborulok?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem, hogy nagy rossz ember vagyok. Könnyen bedühödök, nem vagyok valami hűséges (néha kibeszélek másokat, hiába tudom hogy ez rossz), és annyi empátiám van mint egy botnak (régen azt hittem hogy empatikus vagyok). Amikor eszembe jutnak ezek elkezdek hirtelen sírni, és nagyon rosszul érzem magam. Régen gyakoriztam az állatos témában, és nem tudom miért, de szerintem ez az egyik oka ami miatt leesett az önbizalmam. Mármint úgy érzem hogy a szüleim nyugodtan lecserélhetnének egy kutyára, mert az sokkal hálásabb, és szerintem nincs esélyem egy kutya ellen ha szeretet adásról van szó. Mit csináljak, hogy jobb legyek? 12/l
2018. febr. 25. 18:18
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:

Émpátia bennem is 0, és hála meg az mi? Nagyon kevés van bennem belőle.


De így is szeretnek a szüleim, és téged is mégis csak a lányuk vagy, ne mondj hülyesegeket adtak bármi jelent, hogy nem érnél semmit?


Önbizalmadat saját magad tudod változtatni, és hidd el ha ilyen is maradsz mindig lesz valaki aki szeret, barátok, család stb

2018. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tisztában vagy a hibáiddal akkor változtass! Nagyon jo uton haladsz ha mar tudod mi a baj! :) a kamaszkorral csak rosszabb lesz az egész :D most 23eves vagyok es ez az egesz elmult :) szeretetteljes vagyok pedig azt hittem nincsenek is erzelmeim.


A kibeszeles pwdig nagyon csunya dolog, felejsd el!

2018. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem neked mondtuk múltkor, hogy ne nézegesd az állatos kérdéseket gyakorin, ha rossz hatással vannak rád?

Ejj, hogy nem hallgatsz az idősebbekre! :D


Egyébként szeresd meg magad. Majd úgyis rájössz, hogy az emberek egy része (természetesen tisztelet a kivételnek!) egy hálátlan f#sz. Semmi új nincs benne. De erre van még legalább ~4-6 éved.


Ne nézegess annyi állatos kérdést.

2018. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


(#3 nem tudom kiről beszélsz.)

2018. febr. 26. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!