Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van néha az embernek...

Miért van néha az embernek ennyire nyomasztó hangulata?

Figyelt kérdés

Nagyon régen nem éreztem ilyet. Nem is tudom igazából, hogy mi van velem. Szerető családom van, boldog párkapcsolatban élek, jó barátaim vannak, a munkahelyemet is szeretem. Mégis olyan kilátástalannak érzek mindent. Nincs kedvem kikelni az ágyból, dolgozni, megfelelni a mindennapoknak. Belülről emészt valami, amiről fogalmam sincs miez. Mintha a torkomat szorongatná valaki. Tini koromban éreztem utoljára ilyet.

Nem érzem magamat boldog, teljes embernek, nyomott vagyok, pedig minden okom meglenne arra, hogy felhőtlenül éljek.


Nálatok szokott ilyen lenni? Mit tesztek, hogy ne merüljetek el a hülyeségben?


2018. febr. 25. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam igen, szokott ilyen lenni, sajnos.

Én se tudom megtalálni az okát, amikor ilyen van.

Általában, mikor rossz hangulatom van, meg tudom találni az okot de ha "ilyen típusú" akkor nem.

2018. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Szerinte a tél is közrejátszhat ebben. Valami hobbi esetleg?
2018. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is kilátástalannak érzek mindent "ebben az országban".

Nincs kedvem az emberekhez, nem igazán figyelek arra amit kimondok, állandóan morgok mindenért mint egy öregember, az utak minősége, a bérrendszer, az országban való nélkülözés, szegénység.

Mondjuk én legalább okkal vagyok utálattal a magyarok felé, mert Ők a felelősek ezért az állapotért.


Hogy mit teszek, mivel már luxus az is hogy egy nyomorult gettós panellakást vehessen az ember, inkább kimennék külföldre 30 éves korom előtt, és még legalább tudom rendezni az életemet, mert itthon úgy néz ki hogy a nyugdíjas múmiák ismét elintézik az ország sorsát pár évre.

25F

2018. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs pénzunk berugni curvazni élni.
2018. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én is ezt éreztem ma, kb. estefelé, mint te. Szinte mindenkinek van ilyen korszaka, még annak is, akinél elvileg minden rendben van. Bár amit írtál, lehet enyhe depresszió is.

Én ma megint azon agyaltam, hogy meg kéne ölnöm magam, nyilván nem fogom, meg ezt csak itt írom ki magamból. Mondjuk nekem normális munkahelyem sincsen és elég kilátástalan jelenleg az életem.


Amit tettem ellene: nagy séta a jó hidegben. Ez lehet hülyén hangzik, de a hideg zuhany, mozgás nekem használni szokott, vagy erőszakkal megnézek valami vicces, állatos videót.

De lehet megérné csak kidumálni magadból a dolgokat egy idegen embernek-pszichológusnak.

2018. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint az érzés ellen, amit tettem, gyorsan elmúljon.
2018. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!