Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyám bekettyózott?

GyKrisz1700 kérdése:

Anyám bekettyózott?

Figyelt kérdés

Már közel kb 4 hónapja kezdődött amikor Meglett a Jogsim elsőre (Aminek nagyon örültem) Mondom akkor Apumnak hogy Holnaptól akkor vezethetek ugye??



Majd Anyám elkezd ordibalni hogy én ezt hogy gondoltam etc etc...


Majd feljött megint éés megint ordibalt..

Anyamrol tudni kell h fosik vezetni...



Anyámnak már semmi se jó...

Ha jobb lábbal lépek az a baj ha Ballal az a baj.. és ez az Egész családdal így viselkedik és szid mindenkit mint hogy Ő annyira profi közbe nem...


Meg Suliba kaptam kettest (wow who cares..?) És arra is elkezdett hiszteriazni h megfogsz bukni stb míg abból a tantárgyból van mé 7 db 5ösöm és kiborit h diligal és hiszteriazik..



Mellesleg ez szerintetek elfog múlni v mi lesz a vége? (apum is unja már rohadtul és a húgom is..)


Már rohadtul unom hogy diligál össze vissza...



#anya #kiborulás #kettyo #diligal #hiszterika
2018. febr. 26. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Már bocsi, de édesanyádnak iszonyat nagy belső feszkója van, vagy valami ordenáré személyes problémája, amit rajtatok tölt ki. Ezzel csak azt fogja elérni, hogy mindenki magára hagyja.

Ezt a szüleid tudják talán megoldani, de te annyit tudsz tenni, hogy ne hagyd hogy a tesódéval együtt, lerombolja az önbizalmatokat és elhitesse, hogy nem vagytok jók semmire.

2018. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

51%


Az agresszív, alkesz férfiakról meg ne is beszéljünk.

2018. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
A helyesírásodat látva nem is csodálom, ha bekettyózott.
2018. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

etc, who cares? :D Ez az új divat? :D Írjál már magyarul! Vagy akkor az egészet írd angolul!


Anyukád nem kattant be. Egyszerűen csak anyuka, aki aggódik. A vezetés miatt elég sokan aggódnak. Főleg, ha nem tartanak eléggé felelősségteljesnek.

Az is normális, hogy a 2-es miatt leszidnak. Meg kellett volna dicsérnie szerinted??

2018. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Menjél el dolgozni, és akkor nem kell aggódni a jegyek miatt. Ha meg el is költözöl, pl munkás szállóra, vagy albérletbe, akkor még anyukád miatt sem kell idegeskedni.
2018. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Bármi van anyukáddal, azt te rendesen örökölted. Diligál.. tetszik, hogy minél butább valaki, annál nagyobb önbizalommal szólja le az érte aggódó szüleit.
2018. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!