Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondogatják azt hogy jó...

Miért mondogatják azt hogy jó embernek lenni rossz?

Figyelt kérdés
Szerintem az emberek a GYENGE embert használják ki, és nem a jó embereket (a jóság nem egyenlő a gyengeséggel).
2018. febr. 27. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rossz lennék, várnám a segélyt, és eszem ágában sem lenne menni dolgozni oda, ahol kihasználnak nyilvánvalóan. De mivel nem mások nyakán akarok élősködni, kénytelen vagyok hagyni valamilyen szinten, hogy a munkahelyen kihasználjanak.
2018. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néző pont kérdés.

Én jó voltam haverhoz, sokat segítettem nekik, majd több és több kellett nekik, a végén egy kéményt javítottam nekik amiért egy sört se kaptam.

Gyenge voltam mert belementem? Mert jó voltam hozzájuk?

Na ez volt az utolsó nagyobb segítségem, onnantól meggondoltam és meg gondolom magam mindég mit is kérnek, mivel tartjuk a kapcsolatot azért.

Én többet adtam nekik mint ők nekem, ennyi a lénye és nem akarták észrevenni hogy ez már több mint egyszerű segítség a részükre.

2018. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Love is weakness.
2018. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre egy nagyon bölcs ember megadta a választ nemrég, a neten rajta van az idézete, ami helytálló. Azért.
2018. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!