Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom ez mitől van....

Nem tudom ez mitől van. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Például, ha valakivel beszélgetek és hirtelen ránézek bekönnyezik a szemem. De ez máshol, más emberekkel is így van és nemtudom, hogy ennek mi az oka. Nem érzem magam zavarban, alapjáraton sem vagyok ilyen, általában magabiztos és nagyszájú vagyok, de vannak pillanataim, amikor hirtelen bekönnyezek és olyan, mintha sírnék. A suliban is szokott ilyen lenni és a tanárok azt hiszik, hogy sírok és kérdezgetik, hogy mi a baj.

Nagyon gáz és nem tudok ellene tenni semmit.

Mitől lehet ez?

Egyébként szemüveges vagyok, de ez akkor is előfordul, ha rajtam van és akkor is, amikor nincs.



2018. febr. 28. 04:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány? Én régen amiatt könnyeztem véletlenszerűen.
2018. febr. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szaraz a szemed bimbo.
2018. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet,hogy gyenge a szemed nagyon megerőlteted ez lehet vitamin hiány vagy szemüveg fog kelleni próbálj meg először sok A-vitamint fogyasztani és vegyél gyógyszert is ha nem jön be Menj el szemészhez ha szemüveges lettél sajnálom szar ha nem látsz jól😢
2018. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melegről-hidegre előfordulhat. Bentről kimész a hidegre. Hidegről bemész a melegre és nem is vagy náthás, de taknyozol, szipogsz.
2018. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!