Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt Bartossal?

Mi történt Bartossal?

Figyelt kérdés

2011 óta követem, ő volt a nagy mesterünk, ő volt az,aki a legjobban ellenezte ugye a kapitalista kütyüket.Errefel mi történt.

Az utóbbi 3 éve elkapitalizálódott. Mobiltelefonja lett, levágatta a szakála egy részét, ami azt a filozófus feelinget adta, dolgozni jár ,stb.



Érveljetek, fejezzétek ki véleményeteket, ha lehet ne 3 szóban



2018. febr. 28. 15:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem annyira népszerű, mint régen, így kevesebb a Youtube pénz meg a támogatás? Csöves kinézettel meg sehova se veszik fel.
2018. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is követtem a "munkásságát" de csak azért mert kb Máuniká show minőségű szórakozást nyújtott. De meguntam, főleg azután, hogy teljesen más irányt vett, ahogy te is írtad...

Az ilyen emberek egy idő után nem tudnak újat mutatni, csak kb mint tiv tivy

2018. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tivábbi vélemények?
2018. márc. 1. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos Csádám mégjobban elrontja bartos nagymestert.

Selejtes VV Somával hozza öszze a möstert, sőt a möster még magára is tetováltatta annak a csapitalista disznó, das ist disznó nevét.

Bartos mája kezd tönkremenni, lehet hogy nem sokáig lesz már itt.

2019. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mösterünk ehhez képest mai napig él és "virul".. Hát... Nevezzuk így
2021. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!