Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok 20 alatt akik nyáron...

Fiatalok 20 alatt akik nyáron fesztiválozni jartok, miből fizetitek?

Figyelt kérdés

Vagy akiket ismertek ok miből fizetik?


Lehuzos negatív kommentek nem érdekelnek, tényekre és véleményekre vagyok kiváncsi :)



2018. febr. 28. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Diákmunka, karácsonyi-születésnapi-ballagási pénz, szülői segítség.
2018. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Egyetemista "haverjaim" szoktak járkálni a tipikus nagyvárásosi szukák akiket ismerek (amúgy birom őket, de nekik is megmondtam, hogy azok) :D leginkább apuka pénzéből, miből másból??


Ennyi a képlet.

2018. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
legtöbb ismerősöm, meg én is diákmunkából
2018. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A tőbbségnek szülők fizetik, ami szerintem egyáltalán nem gáz, ha ezt megtehetik. Engem is a szüleim tartanak el, ők fizetik mindenemet. Én mondjuk nem járok fesztiválokra, koncertekre, hanem inkább másfajta szórakozást kedvelek (mozi, kreatív hobbi), de erre is ugyanúgy kell pénz és annak nagyrésze a szüleimtől származik (+ajándékba kapott pénz), Egy-két embert tudnék mondani, aki diákmunkából gyűjtötte össze. 19/L
2018. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Háj. Én már idős vagyok. De volt, hogy bérletet kaptam karácsonyra, vagy szülinapomra. Le kellett tennem egy jó bizit, ennyi volt az elvárás, de az megvolt amúgy is. Meg hát dolgozom én 16 éves korom óta, szóval pont hogy igyekeztem e téren függetleníteni magam.


Ott a fesztiválon nem költöttem sokat. Ha piát vittem, becsempésztem. Enni nem nagyon ettem, mert... ezt majd megérted, ha serkentőket használsz. :D


De amúgy hidd el, nagyon-nagyon sokan a szülőkből mennek fesztiválozni, és még a költőpénz is tőlük jön. És minden fesztiválon posztolnak hogy itt és itt vagyunk.


Nekem 1 vagy kettő jött össze általában, de azokat azért én is élveztem annyira, hogy ne kelljen az ilyen idegesítő (inkább nevetséges) dolgokkal foglalkoznom.

2018. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Munkáltatóm..... 😂

Drogos kutyáknak osztogatok karperecet.😂

2018. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Testükből
2018. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

18 éves korom előtt nem jártam fesztiválokra, talán nem is engedtek volna, de nem is akartam. Utána is csak kicsikre, pl. a Pafe volt az elsők között, egy huszasból kijött a heti bérlet, a kaja, pia, meg az utazás is. Akkor már dolgoztam az egyetem mellett, volt miből.

Nagyobb fesztiválra sosem mentem bulizni és nem is mennék, ha 10x annyi lenne a havi fizetésem, akkor sem költenék 40-50ezreket egy bérletre, meg még ugyanannyit a szórakozásra. A szüleimtől pedig pláne nem fogadnék el ennyi pénzt ilyen hülyeségre.

Dolgozni voltam Soundon, elég émelyítő volt látni a 20 éven aluliakat, ahogy "szórakoztak". Pénzük pedig tuti, hogy volt bőven, mert csak a földön elszórva találtunk takarításkor naponta 20-30 ropit.

Jelenleg csak olyanokat ismerek, akik a szüleik pénzéből buliznak, de nekik a Sziget, a Volt, a Sound a minden, nem az olcsó fesztiválokra hajtanak.

2018. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Munka, félre rakás
2018. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fizetésemből.
2018. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!