Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Termálfürdőben ilyenkor...

Termálfürdőben ilyenkor délelőtt vannak valakik? Nem gáz egyedül lenni holnap délelőtt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szoktak lenni igen.

Nem gáz, más is jár egyedül.

Én pl mindenhova egyedül járok, igaz termálban pont nem voltam.

35n

2018. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Senki nem ér rá...
2018. febr. 28. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy egyedül lesz a többi fürdővendég, vagy mással lesz elfoglalva, nem veled.
2018. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom, mit csináljak. N tudok hol lenni holnap 5 órán át, az nem opció, hogy sétálgatok, ilyen időben. Mozi nincs.

Nem kell bemennem egyetemre, de koliban sem maradhatok. Arra gondoltam, hogy pihengetnék, úsznék. Csak nem akarom, hogy furán nézzenek rám.

2018. febr. 28. 20:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Kihagyom.
2018. febr. 28. 22:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj, nincs semmi gáz. Hétköznap nincsenek sokan. Én egyedül jártam mindig, úsztam szaunzatam. Nincs ebbe semmi rossz.
2018. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj csak! :) Sokan járnak egyedül; úszni, kikapcsolódni, feltöltődni. Jól fog esni ilyen vacak időben.
2018. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindig egyedül megyek és délelőtt, mert alig vannak, leginkább nyuggerek , abszolút nem gáz.
2018. márc. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még jobban is jártál volna, ha elmentél volna egyedül :D Legalábbis én szeretem, mikor az enyém az egész medence, úszni is mindig korán reggel, nyitáskor megyek.
2018. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Inkább ülök az üres plázában...

Én nagyon gáznak éreztem volna, nem Pest, hogy egyedül vagyok. Vagy valaki ne adj isten felismerjen, mégcsak az kellett volna.

2018. márc. 1. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!