Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Higy tudhatta elintézni a...

Higy tudhatta elintézni a buszsofőr, hogy utánam jöjjön egy másik városba? Elcserélhette?

Figyelt kérdés

Vele járok minden reggel és haza is, nagyon durván nyomul rám, de én nem vagyok rá vevő, undorító a gyerek. Nem nyitja ki a hátsó ajtó, csakhogy előre menjek, akkor megpróbàl fogdosni, ahogy leszállok.

Ma reggel ahogy beértünk, látta, hogy felszállok egy járatra, ami a másik megyeszékhelyre megy. Még oda is kiabált, csak nem foglalkoztam vele, hogy "hova, hova" Erre 1 óra múlva mikor szállok ott le a buszmegállóban, rám dudál egy buszról, meg bemegyek egy boltba és bejön, hogy nézzenek oda kicsi a világ.

Nincsen neki járata oda, az hótziher, hozzánk megy vissza, meg jön be mégegyszer. Megőrülök, ha csak azért elcserélte a járatát. Sosem jár ebbe a megyébe az a járat. De egy cég, könnyen mehetett.

Nagyon elegem van belőle. Hazafele is azt csinálja, hogy bemondja a mikrofonba a nevem, hogy "xy-t kéretik előre". Meg hátrahallatszik, ahogy megbeszéli mással, hogy mennyire bejövök neki. Leállítottam ezerszer, de hiába. Nem fogja fel, hogy nem akarok tőle semmit.


2018. márc. 1. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Vegyél egy autót, és járj azzal.

De valamit elrontasz a visszautasításnál, ha ilyen szinten próbálkozik.

Van nő ismerősöm, aki olyan szinten képes leállítani bárkit, hogy az életben nem próbálkozik többé.

2018. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd a cégénél, hogy zaklat, mert ez konkrétan zaklatás.
2018. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A megjegyzéseket, stb. felvenni telefonnal és a munkahelyén jelenteni, emellett a rendöségen is tehetsz feljenetést ellene zaklatás miatt.
2018. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1-es! Muszáj ezzel a busszal járnom! Szüleim nem adják oda a kocsit. Nincs más opció, ha csak át nem térek vonatra.

Ma is fél 4-kor szállok le itthon. Bejelzek hátul, hogy le szeretnék szállni és nem nyitja ki a tükörben röhóg. Előre kellett másznom a csuklós buszba, ott meg úgy nyujyózkofott, hogy hozzám érjen, ahigy leszállok. Nem szórakozok.

2018. márc. 1. 17:53
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Te most választ vársz, vagy panaszkodni szeretnél? :D

Sajnos más megoldás tényleg nincs, fel kell nyomni zaklatásért, vérmérsékleted szerint vagy a munkahelyén vagy a rendőrségen.

Egyébként meg ne vedd félrvállról, egy ismerősömnek is volt pont buszsofőr udvarlója. Akkor jelentette fel, amikor MEGJELENT AZ AJTAJÁBAN egy csokor virággal... egyszer kifigyelte, hogy hol lakik...

2018. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem csak elképzelni nem tudom, hogy hogyan jöhetett utánam oda is. Az volt a végállomás, addig csak 2 falu van, gondolhatta, hogy Nagykanizsára tartok, de hogy ott is megjelenjen, az már nagyon durva.

Elegem van...

2018. márc. 1. 18:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom ez nagyon durva! A kérdező, meg a virágcsokros kommentelő válasza is. Én vagy áttérnék vonatra, vagy jelenteném a munkahelyén. De mindenképp legyen bizonyítékod.
2018. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Utazz vele még 3x. Csinálj róla hangfelvételt a mobiloddal és jelentsd fel
2018. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyn durva bizony, ezért kell lépni, mert az ilyenek bármilyen aljasságra képesek lehetnek és mivel már képben vannak az általános menetrendeddel, egy szabadnapjukon simán követhetnek, mint az ismerősömet.

Bizonyíték kell, hogy legyen, gondolom ott is be vannak akmerázva a járművek, látszódnia kell, hogy mit csinál az az agyhalott.

2018. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy intezte el, de nem is lényeges. Már rég fel kellett volna venned a szövegét és feljelenteni.
2018. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!