Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Higy tudhatta elintézni a buszsofőr, hogy utánam jöjjön egy másik városba? Elcserélhette?

Vele járok minden reggel és haza is, nagyon durván nyomul rám, de én nem vagyok rá vevő, undorító a gyerek. Nem nyitja ki a hátsó ajtó, csakhogy előre menjek, akkor megpróbàl fogdosni, ahogy leszállok.

Ma reggel ahogy beértünk, látta, hogy felszállok egy járatra, ami a másik megyeszékhelyre megy. Még oda is kiabált, csak nem foglalkoztam vele, hogy "hova, hova" Erre 1 óra múlva mikor szállok ott le a buszmegállóban, rám dudál egy buszról, meg bemegyek egy boltba és bejön, hogy nézzenek oda kicsi a világ.

Nincsen neki járata oda, az hótziher, hozzánk megy vissza, meg jön be mégegyszer. Megőrülök, ha csak azért elcserélte a járatát. Sosem jár ebbe a megyébe az a járat. De egy cég, könnyen mehetett.

Nagyon elegem van belőle. Hazafele is azt csinálja, hogy bemondja a mikrofonba a nevem, hogy "xy-t kéretik előre". Meg hátrahallatszik, ahogy megbeszéli mással, hogy mennyire bejövök neki. Leállítottam ezerszer, de hiába. Nem fogja fel, hogy nem akarok tőle semmit.

2018. márc. 1. 17:39  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Vegyél egy autót, és járj azzal.

De valamit elrontasz a visszautasításnál, ha ilyen szinten próbálkozik.

Van nő ismerősöm, aki olyan szinten képes leállítani bárkit, hogy az életben nem próbálkozik többé.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont 2018. márc. 1. 17:42 Privát üzenet
Jelentsd a cégénél, hogy zaklat, mert ez konkrétan zaklatás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont 2018. márc. 1. 17:44 Privát üzenet
A megjegyzéseket, stb. felvenni telefonnal és a munkahelyén jelenteni, emellett a rendöségen is tehetsz feljenetést ellene zaklatás miatt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont 2018. márc. 1. 17:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1-es! Muszáj ezzel a busszal járnom! Szüleim nem adják oda a kocsit. Nincs más opció, ha csak át nem térek vonatra.

Ma is fél 4-kor szállok le itthon. Bejelzek hátul, hogy le szeretnék szállni és nem nyitja ki a tükörben röhóg. Előre kellett másznom a csuklós buszba, ott meg úgy nyujyózkofott, hogy hozzám érjen, ahigy leszállok. Nem szórakozok.

# 4/18Időpont 2018. márc. 1. 17:53 Privát üzenet

Te most választ vársz, vagy panaszkodni szeretnél? :D

Sajnos más megoldás tényleg nincs, fel kell nyomni zaklatásért, vérmérsékleted szerint vagy a munkahelyén vagy a rendőrségen.

Egyébként meg ne vedd félrvállról, egy ismerősömnek is volt pont buszsofőr udvarlója. Akkor jelentette fel, amikor MEGJELENT AZ AJTAJÁBAN egy csokor virággal... egyszer kifigyelte, hogy hol lakik...

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont 2018. márc. 1. 17:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem csak elképzelni nem tudom, hogy hogyan jöhetett utánam oda is. Az volt a végállomás, addig csak 2 falu van, gondolhatta, hogy Nagykanizsára tartok, de hogy ott is megjelenjen, az már nagyon durva.

Elegem van...

# 6/18Időpont 2018. márc. 1. 18:01 Privát üzenet
Jesszusom ez nagyon durva! A kérdező, meg a virágcsokros kommentelő válasza is. Én vagy áttérnék vonatra, vagy jelenteném a munkahelyén. De mindenképp legyen bizonyítékod.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont 2018. márc. 1. 18:02 Privát üzenet
Utazz vele még 3x. Csinálj róla hangfelvételt a mobiloddal és jelentsd fel

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont 2018. márc. 1. 18:04 Privát üzenet

Nagyn durva bizony, ezért kell lépni, mert az ilyenek bármilyen aljasságra képesek lehetnek és mivel már képben vannak az általános menetrendeddel, egy szabadnapjukon simán követhetnek, mint az ismerősömet.

Bizonyíték kell, hogy legyen, gondolom ott is be vannak akmerázva a járművek, látszódnia kell, hogy mit csinál az az agyhalott.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont 2018. márc. 1. 18:05 Privát üzenet
Nem tudom, hogy intezte el, de nem is lényeges. Már rég fel kellett volna venned a szövegét és feljelenteni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont 2018. márc. 1. 18:23 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rockerek, metálosok! Ti megsértődnétek ha egy egy másik ugyanehhez a szubkultúrához tartozó ember metálvillát mutatna nektek az utcán?
Hogy lehet nonverbálisan kimutatni az utálatot, haragot egy másik ember iránt?
Ti minden nap másik ruhában jártok?
Mivel tud titeket egy másik ember a legjobban kihozni a sodrotokból?
Ma láttam egy másik kérdést a témában, ezért gondoltam megkérdezem: szerintetek az rendben van, hogy pl egy szakács 2-3-4x többet keres mint egy orvos?
A buszsofőr kérheti azt, hogy rakják át másik buszra?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!