Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Higy tudhatta elintézni a...

Higy tudhatta elintézni a buszsofőr, hogy utánam jöjjön egy másik városba? Elcserélhette?

Figyelt kérdés

Vele járok minden reggel és haza is, nagyon durván nyomul rám, de én nem vagyok rá vevő, undorító a gyerek. Nem nyitja ki a hátsó ajtó, csakhogy előre menjek, akkor megpróbàl fogdosni, ahogy leszállok.

Ma reggel ahogy beértünk, látta, hogy felszállok egy járatra, ami a másik megyeszékhelyre megy. Még oda is kiabált, csak nem foglalkoztam vele, hogy "hova, hova" Erre 1 óra múlva mikor szállok ott le a buszmegállóban, rám dudál egy buszról, meg bemegyek egy boltba és bejön, hogy nézzenek oda kicsi a világ.

Nincsen neki járata oda, az hótziher, hozzánk megy vissza, meg jön be mégegyszer. Megőrülök, ha csak azért elcserélte a járatát. Sosem jár ebbe a megyébe az a járat. De egy cég, könnyen mehetett.

Nagyon elegem van belőle. Hazafele is azt csinálja, hogy bemondja a mikrofonba a nevem, hogy "xy-t kéretik előre". Meg hátrahallatszik, ahogy megbeszéli mással, hogy mennyire bejövök neki. Leállítottam ezerszer, de hiába. Nem fogja fel, hogy nem akarok tőle semmit.


2018. márc. 1. 17:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. De mit csináljak, ha nem nyitja ki a hátsó ajtót a köcsög?
2018. márc. 1. 18:31
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Az már nem jut az eszedbe, hogy esetleg a többi utas segítségét kérd? Kezdj el kiabálni, vagy valami, ha ennyire becsicskulsz neki, akkor az csak neki olaj a tűzre, mert látja, hogy hagyod magad. Mi nem tudunk mit kezdeni ezzel, hiába rinyálsz itt nekünk.
2018. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel annál a buszállomásnál ahol dolgozik. Remélem a neved nem tudja. :/
2018. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De tudja, megkérdezte már a buszon utazóktól. Mindig odaszól, hogy "szia Eszti, meg hopp egy Eszti stb." most írtam egy nevet. Sőt bejelölt Facebookon is, de nem óhajtom visszajelölni és beállítottam, hogy üzeneteket se tudjon küldeni.
2018. márc. 1. 18:57
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jeleztél és nem nyitja ki a hátsó ajtót, kiabalj előre, csinálj "jelenetet", minel nagyobbat. Egyrészt, hogy kínos legyen számára a helyzet, másrészt, hogy minel több utasnak emlekezetes legyen a dolog, ha netán valóban feljelentésig jutna a dolog és tanúk kellenének.
2018. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szemtől szembe megmondod vagy szólsz a busztársaságnak ennyiii
2018. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért is tudod jelenteni, hogy nem nyitja ki az ajtót rendszeresen a jelzésed ellenére. Én ezzel kezdeném és utána folytatnám a többi dolgát.

Lehet, átkérte magát más járatra, de ennek lehet más oka is, hogy oda került.

Próbálj felvételt is csinálni, mert nem biztos, hogy be van kamerázva a busz.

2018. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Küldd rá apádat vagy férfi rokonokat, ismerősöket. Ilyen esetben ez a legjobb megoldás, hidd el le fog állni. Vagy áttérsz másik buszra vagy vonatra ha lehetséges.
2018. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!