Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek borotválkozzak...

Szerintetek borotválkozzak vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, akivel nagyon, nagyon, de nagyon jóban vagyok, és tegnap előjött a szőr téma, és azt mondta hogy ha neki lenne pasija akkor tuti kérne hogy a hasát, Es a nemiszervét, borotválja le.... Na én a nemiszervemnél rövidre vágom, de a hasamon egyáltalán nem bortválom... Szerintetek lányok, fiúk borotválkozzak vagy sem? ja és fiú vagyok

2018. márc. 1. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem, ráérsz ezzel akkor foglalkozni, ha sikerül összejönnöd vele.
2018. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod dugni, akkor igen, amugy nem
2018. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Bírom mikor szaros hugyos tizenévesek még a munkavilágába se kerültek, de több elképzelésük van a dugás terén, mint bárki másnak.

Azért a kérdésre válaszolva, elég ha géppel vágod le, egyébként meg miért nem kérdezted meg tőle hogy miért szeretné hogy lent is borotválva legyen?

2018. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy hormontúltengéses tizenéves, aki ráadásul nem is dolgozik és nincsenek még olyan problémái jobb esetben, mint hogy miből fizesse a számlákat, meg marad-e elég pénz hó végén ennivalóra, annak mégis mi töltené ki a gondolatait, utolsó? :D
2018. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy a többiek mondták. Ha meg akarod dönteni, akkor borotváld, ha nem, akkor meg mi a fenének?

Mindenkinek más tetszik, komolyan egy csaj véleményére akarsz hagyatkozni?

Én pl. röhejesnek tartom a borotvált férfiakat, a férjemnek még a szakálla is a térdét verdesi, de az én vagyok. Attól nem kell másnak is szőrösen járnia, legfeljebb nem jövök össze vele. Amúgy sincs ilyesmi tervben :D

2018. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!