Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szingli 30-as nők, mit szoktat...

Szingli 30-as nők, mit szoktatok csinálni ha nem nagyon vannak barátaitok, vagy ha nem velük vagytok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 14:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban jó kikapcsolódási lehetőségeket keresnék.
2018. márc. 3. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
2018. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én külföldön voltam így. Szórakozohelyen dolgoztam, igy ismerkedni lazán ment. Ezen kívül mászkáltam mindenhova "felfedezni a terepet", tópartoztam, megkerestem hol vannak a fontosabb "pontok", pl lakcimbej-hez városháza, nagykövetség, állomás, orvos, jobb üzletek, kifőzde, fogorvos, voltam kaszinoban is sokat, mert csak ott volt internet, es fülhallgatóval hallgattam közben orosz diszkozenét :D, rákattantam:), a későbbi haverokkal pedig már együtt nyársaltunk, feljárkáltunk egymáshoz, mc donalds driwe, grillezések, tópartozas idegen helyeken, egyik török srác haverja vendéglős, extra szép koktélokat kaptam tőle, ott billiard, rengeteg beszélgetés, vásárlások, autózás, szabadstrand, épitkezéseken bukfenceztünk a dombokon, napoztunk, fotóztunk, felmásztunk egy traktorra, felvettünk poénbol stopposokat rablót játszani, meg millio hülyeség


Érdekes irthon kb olyan az élet egyedül mint egy remetének

2018. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as ez szupi (őszintén!) de nem kevered a húszas éveket a harmincasokkal...? Én legalábbis akkor voltam ilyen és akkor ment ennyire könnyen a haverkodás, akkor voltunk ennyire bohémek :)


Én olvasok, valamilyen tanfolyamon tanulok, kávézóba járok, sportolok, kirándulok a kutyámmal, mostanában pedig - nem ér röhögni - a horgolásra kaptam rá, meditatív ereje van :D

2018. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kávézóba egyedül mész? Mennyi ideig maradsz? Mit csinálsu?
2018. márc. 3. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Család, állatok, továbbképzés, könyvek, akár egy mozi vagy egy koncert, séta, kirándulás stb. Sehová nem esik nehezemre egyedül menni - sőt, pl. városnézni jobb szeretek egyedül.
2018. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!