Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan coming out-oljak...

Hogyan coming out-oljak transzfób, homofób rokonoknak, szülőknek/ismerősöknek ("barátoknak")?

Figyelt kérdés

Azt is nehéz elmagyarázni, mi az, ha valaki transznemű, de hogy "nem-bináris*"?? Azt sem tudom, hol kezdjem...


Aki out-olt így, szánjon már meg és adjon pár tippet...


-


*talán az angol verzió (non-binary) ismersebben cseng



2018. márc. 3. 23:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire fobiasak, lehet hogy a 'sehogy' lenne a legjobb ut.
2018. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
sehogy, majd rájönnek maguktól
2018. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
Normális embernek úgy sem tudod lenyomni a torkán a genderdumát, szerintem ne is próbálkozz vele. Az persze nem baj, ha meleg vagy, de másneműnek képzeled magad, akkor az már mentális betegség.
2018. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz velük, éld a saját életed úgy ahogy akarod. Ilyen embereknek nem érdemes bevallani főleg hogy ha még velük élsz.
2018. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Itt a neten úgy, hogy nem vagyok szakavatott a témában de nem ítélkezem, nem sikerült elmagyaráznod, hogy mégis mi vagy.


Ne is várd azt, hogy élőben megértik az emberek, ha még itt sem megy.

2018. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

El tudnám magyarázni, de miért tenném? Amikor rendelkezésedre áll az internet? Miért dolgozzak helyetted? Amikor két kattintás alatt el tudnád magadnak intézni, ha akarnád? (Csak nem akarod. Én pedig nem tartozok neked semmivel.)


A "sehogy" egy ideig-óráig járható út csak, persze nyilván nem akkor fogok outolni, amikor még függök az ilyen embertől - majd tisztes távolban.

2018. márc. 4. 00:27
 7/22 anonim ***** válasza:
28%

Két nem létezik.

A transszexuálisokat még megértem (és támogatom is valamilyen szinten). Egyik nembe született, de a másikba szeretne tartozni, ezért különböző módszerekkel a másodlagos nemi jellemeket módosítja. Ettől ugyan még nem vált nemet, de elméletben könnyít az önképén. Tiszta sor, azt csinál a pénzével és a testével amit szeretne. TB nem fedezi, nekem bajom nincs belőle. Innentől ami csak jól esik.

De a non bináris cucc az tényleg nonszensz. Ha nem férfi és nem nő akkor mi? Piritós? Ép eszű embernek nincs ilyen hogy genderfluid meg hasonlók.

Az már más kérdés hogy ép eszű embert nem is fog zavarni hogyha azt hiszed mégis. Ép eszű ember ezért nem fog piszkálni. De hogy barátkozni se fog veled az biztos.

2018. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Nemtudom, őszintén nem tudom. Nekem még leszbiként sem megy outolni magam... De ezek a "2 nem van, te meg mentális beteg vagy" emberek nagyon felcseszik az idegeimet..minek kattint a kérdésre, ha nem tud normálisan válaszolni..? Ehh.. Mindenesetre, ha rájöttél hogy kéne, meséld el nekem is
2018. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
9-es. Attól hogy neked nem tetszik valami, a válasz még normális.
2018. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hurrhurrr, két nem létezik, a technológia rossz, a tűz ijesztő, Thomas Edison meg egy boszorkány volt. :D


Gyerekek, ti annyira szemet gyönyörködtetően ostobák vagytok, hogy még a válaszaitokat sem vagyok hajlandó töröltetni. :D Ékes példái vagytok a magyar társadalomnak... így, ha valaki majd egyszer megkérdezi, miért rühellek titeket, mint a szart, csak rámutatok a GyK-s válaszokra, innen-onnan. Vagy addigra bekereteztetem a gyöngyszemeket, nem tudom. Melyik lenne jobb? :/

2018. márc. 4. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!