Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen esetben szoktátok azt...

Milyen esetben szoktátok azt csinálni, hogy azt ellenőrizgetitek hogy valaki titeket néz-e?

Figyelt kérdés
Szoktatok ilyent?
2018. márc. 5. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Erdő szélén őzike

attól fél, hogy nézik-e.

Ne félj tőlem, őzike.

Nem bántalak b+

2018. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretem feltérképezni a területet, nézegetni emberek reakcióit, grimaszait. Észreveszem, ha néznek, de volt már hogy nem tűnt fel. Szóval attól is függ, hogy mennyire vagyok elfoglalva, mennyire unatkozok. Ha unatkozok, többet nézek oldalra.
2018. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor beszelek valakivel. Ranezek, figyelem a reakciojat, hogy koveti-e, azt, amit mondok neki.
2018. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gábor19... ***** válasza:
Szemem sarkából figyelem, ha mellette levő dolgot nézem, akkor a perifériás látásnál még meg lehet állapítani hogy engem néz e az illető.
2018. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon foglalkozom ezzel. Legfeljebb, ha valahonnan késő este tartok hazafelé.
2018. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszem és egy kutya van a közelemben. Tuti néz, mert kunyizna kaját:).
2018. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!