Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Temetésre milyen kabátban...

Temetésre milyen kabátban illik menni?

Figyelt kérdés

Sajnos elhunyt nagynéném férje . Soha nem voltam hidegben temetésen, van fekete szövetkabátom elég vékony hosszú és egy kapucnis zippekkel díszített téli kabát fekete középhosszú.

Illetve koszorút vagy sírcsokrot vigyek?



2018. márc. 6. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
senki nem fog ezekkel foglalkozni. döntsd el ezeket, ahogy érzed.
2018. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a kabátot válaszd, amelyik melegebb. Egyik miatt se fognak kinézni és egyik se olyan, amiben tiszteletlenség lenne megjelenni szerintem. Hideg van...

Én láttam már temetésen szegény embert kibolyhosodott mackónadrágban és nagyon régi stílusu zakóban megjelenni, de nem az volt az első gondolatom (és a második se) hogy kigúnyoljam, hanem a lényeg, hogy így is megjelent. Nem tudott mást felvenni.

Mi eddig mindig koszorút vittünk, de nem tudom ez mitől függ. Ahogy érzed szerintem.

2018. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sem gunyolodnek mason egy temetesen hogy miben van. Persze sotetben illik menni, de emiatt aki nem teheti meg nem tud kabatot venni, az meg nem a tiszteletlenseg jele!
2018. márc. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én speciel egy méregzöld kabátban voltam, mert az a téli. előtte meg fekete bőrdzsekiben.

nem a ruhán van a lényeg, hanem a búcsúzáson.

2018. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam már krémszínben is - kismamaként a feketém nem jött rám, kigombolkozva meg odafagytam volna :( -, máskor sötétkékben, amúgy kb. leszarják, nyugi.
2018. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!