Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy ki akartatok írni ide egy kérdést valakiről, de nem tehettétek, mert az illető is gyakorizik, és nem akartátok, hogy meglássa?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt. Amúgy sem szokásom másokat kibeszélni.
2018. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy én itt most dörzsölöm a tenyerem, hogy jól kibeszélnénk, aztán kiröhögnénk...
2018. márc. 9. 11:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben általában privátban írtam le mindenkinek a sztorit.
2018. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miután anonim az oldal, így fogalmam sem lehet róla, hogy ki Gyakorizik. Bárhogy is, ha olyan szituációt írok ki, amiből valaki magára ismer, én abból sem jöhetek ki rosszul, mert kérdezni szoktam, megoldást keresek, nem megerősítést, tehát nincs olyan kérdésem, amiben magamat sztárolom, a másikat pedig lehúzom. Nincs szégyellnivalóm.
2018. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Írtam már ki kérdést egy illetőről, aki utána megtalálta, de nem volt gond, mert csak egy problémára kerestem megoldást.

Ha kibeszélni szeretnél valakit, akkor teljesen mindegy, hogy fennáll e a lehetőség arra, hogy megtalálja, mert amúgy sem egy erkölcsös cselekedet.

2018. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Nem arról van szó,"


Őt ez nem érdekli, itt a lényeg az volt, hogy előadhassa magát, hogy mekkora sztár.


Egyébként nem volt rá példa nekem se, mert elég kevés ismerősöm gyakorizik.

2018. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves hatos!

-Bármennyire is fáj neked a negyven százalékoddal, akkor sem szokásom a kibeszélés.

-Az itt jelenlévő kérdések többsége pedig igenis kibeszélés és egy másik ember elleni elégedetlenség kifejezése, illetve az adott ember fikázása.

-Miért tartana attól bárki, hogy valaki felismeri őt a gyakorin, ha nem áll szándékában bántó dologról írni?

2018. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"-Miért tartana attól bárki, hogy valaki felismeri őt a gyakorin, ha nem áll szándékában bántó dologról írni?"


Attól még, hogy te nem bántó (sőt, akár azzal a szándékkal, hogy segíteni akarsz neki) írsz valakiről, nem biztos, hogy ő örülni fog neki,

2018. márc. 9. 12:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem mertem kiírni, annak folytán, hogy aggódtam elolvashatja.

Esetleg privát üzenetben szívesen meghallgatlak, bár feltételezhetően tartasz attól, nehogy ismerősbe fuss bele. :)

Mindazonáltal sok történetet olvashatunk ezen az oldalon, amely több személyre is ráillik.

Sokaknak akadnak hasonló élethelyzeti.

2018. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elnézést: élethelyzetei *
2018. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!