Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, hogy mindig abban vagyok...

Gáz, hogy mindig abban vagyok itthon amit fürdés után vettem fel előző este?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nem értem az ilyen kérdéseket-,-
2018. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Igen, eléggé gázos. Ajánlott 4-5 óránként teljesen mértékben átöltözni.
2018. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Jó hogy nem dobod a szennyesbe a ruhát reggel, amibe fürdés után bújtál bele tisztán és nem büdös, se koszos. De ha úgyis otthon hordod csak, akkor meg amúgy is kit érdekel? senki nem tudja. Valaki éppen most is 2 hetes szakadt alsógatyában ül a gép előtt. Ehhez képest a te "problémád" semmi
2018. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Azaz... Pizsamában?

Szerintem 2-3 alkalommal nyugodtan fel lehet venni minden ruhadarabot (kivéve fehérneműt), ha az ember használ dezodort és nap végére nem lesz foltos a ruha. Ettől nem leszel igénytelen, ellenben kevesebb lesz a mosnivalód. :)

2018. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Bár én legtöbbször reggel felveszek valami itthoni ruhát hétvégére de van hogy pizsamában vagyok egész nap. Pl. most ezen a hétvégén is pizsamában toltam. Fürdés után veszed fel, tiszta, akkor mi a probléma?
2018. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fürdőköntöst szoktam felvenni fürdés után. Ha te is, és abban vagy másnap, akkor igen, egy kicsit gáz :)
2018. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!