Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszon evesek! Ti is igy...

Huszon evesek! Ti is igy ereztek neha?

Figyelt kérdés

Szoval azt erzitek hogy a f... kivan?!

Fiatalok vagyunk de megis aggodni kell a jovonk miatt, egyfolytaban dolgozni kell. Nem jarunk kirandulni, bulizni. Meg a baratokkal is egyre kevesbe beszelunk es tavolodunk egymastol. Baratnot is nehezen talalok, eddig mind at vertek... Egyiknek nem voltam eleg meno, masiknak kiderult hogy nem engem csal meg hanem velem csalta meg a pasijat, a harmadiknak akibe tenyleg szerelmes voltam es a lany is erzett valamit irantam, de neki volt parja szoval megint bak loves... A tobbi lanyrol akik ugralnak a nyakamba olvadoznak ha viszek viragot vagy csokit, kozelednek felem es azt mondja csak barat... Vegul kiderult hogy a "barat" abban nyilvanult meg hogy lelki szemetes lada voltam es nem egy lanynal!! Kozep suliban buktak ram a csajok most meg ugyan azok le neznek... Mivel sokat dolgozok csak melos ruhaban latnak de ha tudnak mennyi penzem van...

Persze az is azert mert csak munka es munka szorakozas semmi, mert ki tudja mit hoz a jovo...

Nem keresek sokat de evek ota sporolok azert van penzem, hamarosan egyedul fogok lakni es felek hogy mi lesz. Se baratno aki tartsa bennem a lelket se valami nagy fizetes, de szegeny edesanyamnak nincs penze h tamogasson, testvereimnek meg van a sajat baja apam meg egy csoves alkesz...

Neha elkondolkozok, ez az elet?? Egy rabszolganak erzem magam! Onbizalmam is egyre kevesebb. Miert?? Mas is van ezzel igy??


2018. márc. 11. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rabszolga. Értelmes, aktív, dolgozó ember vagy. Nem kell félned a jövőtől. Járj kirándulni, bulizni, és ne hagyd átverni magad.
2018. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kb igy érzem hogy élünk a semminek...Csak dolgozunk de minek? Alig tudok felmutatni valamit! Kb tényleg rabszolga sors...csak azért van némi szabadidőnk.. Ilyen az élet..Talán ha majd meghalunk jobb lesz! Az emberekből is elegem van legszívesebben a föld alá bújnék csak ne kellene léteznem...
2018. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad elkeseredni,átérzem a helyzeteteket,tanácsot annyit tudok adni hogy ne adjátok fel,ez az élet,eljött a munka ideje,eljön mindennek az ideje, azért mert dolgoztok egy ideje adott helyen,és a környezet megint adott,de nem tudsz mozdulni,igen ez rossz érzés,de ha gyüjtöd a pénzt, és lehetőségeket teremtesz belőle hogy még jobb legyen később,akkor tudsz lépni előre!Nő keresést ne add fel kérdező,és legyenek elvárásaid,ha már látod hogy nem olyan a nő,mikor már úgy érzed nem olyan amilyenre vágysz akkor hagyd,mert kėsőbb nem sok értelme lesz,max a lyuka, és hidd el akik eddig jöttek-mentek azért voltak hogy tapasztalj,míg nem tapasztalod ki a megfelelő nő keresését addig előfordulhat még veled párszor,de utána az az egy boldoggá tesz csak ne add fel, én sem adtam fel,a nőket ki kell ismerni, csak úgy találhatod meg azt akit kell ha tudod milyet keresel,és elég sokan kiesnek majd, lehet egy év is beletelik mire találsz megfelelőt.
2018. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!