Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látok hasonló arcformá...

Csak én látok hasonló arcformákat ismétlődni újra meg újra?

Figyelt kérdés

Többször is előfordult már velem, hogy kb. 70-80%-ban hasonló arcú emberekkel kereszteződött az utam életem során. Például, volt egy kollégiumi szobatársam aki nagyon hasonlított egy középiskolai osztálytársamra de most az egyetememen is van egy csoporttársam aki szintén nagyon hasonlóan néz ki csak kövérebb. Három különböző személy, három hasonló arc.

De hasonló arca van az ételfutár srácnak és egy másik osztálytársamnak. Szintén két különböző személy.

De feltudnék sorolni egy tucatnyi példát amikor nagyon hasonló emberekkel találkoztam.



2018. márc. 11. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ez azért lehet, mert mindannyian isten gyermekei vagyunk. Szoval testvérek. (haha)

Sőt, még a ruha is hasonló mert a legtöbben ugyan ott, ugyan azt veszik.

2018. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, és szerintem sokan mások is.

Elvégre a hasonló társadalmi rétegből, hasonló "élettérből" származók hasonló genetikai készletből gazdálkodnak, így nem meglepő, ha gyakran ismétlődő arcokat látunk.

2018. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen Elvis hasonmás verseny is van.
2018. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is már többször előfordultbhogy egy újonnan megismert ember nagyon emlékeztetett mint külsőleg mint belsőleg egy általam már korábban is ismert személyre
2018. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!