Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legyek megértőbb vagy moroghat...

Legyek megértőbb vagy moroghatok jogosan magamban az öregasszonyok miatt?

Figyelt kérdés
Tudom öregek,máshogy nevelkedtek,más életet éltek,öregek,stb...de olyan irritáló mikor az egész járdát elfoglalja lassan menve.Mehet lassan ez érthető,oda szólok ha kell hogy elnézést,ha nem férek...,bár van amikor nem,de kérem nem lehet egy oldalon menni?Nem érdekli hogy mivan körülötte vagy hogy mások is vannak rajta kívül,és középütt nyugodtan,mintha a pusztán gyalagolna egyedül.Másik,bárhová,bármit megyek intézni ezek ott vannak,és egyszerűen nem haladnak,nem tudnak,nem megy nekik,már kezd mozogni a lábam is hogy már mennék,de nem tudok.Igazából akkor telik a be pohár mikor nyugodtan elkezd beszélgetni,meg megkérdez mindent ami már rég nem oda tartozik,kell a társasági élet tudom én,csak ne az én időmön száradjon,száradjon az ő idején kint a padon ülve pletykázva,vagy az ablakon kilesve.De bármire is gondolok az életben,ha öregasszonyhoz van köze az nem jó vagy nem jól sül el.Érdekes az öreg papákat miért nem említem?Mert nem nőből vannak!Azért mert idős valaki nem azt jelenti hogy megengedhető minden, és hogy nem kell figyelemmel lenni a fejlődő társadalomra.

2018. márc. 12. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Én ma egy öreg "tatával" kaptam össze. Posta, fél óra után végre én kerülök sorra, erre arrébb lök, hogy ő siet. Megjegyzem, hogy csak fél perc az én ügyem, kikérek egy csomagot (amit még én is láttam hol van), 1 aláírás, egy perc se szokott lenni. Ott kaptam az oltásokat, hogy egy fruska ne szóljon bele, kussoljak, az ő idejében tudták a nők hol a helyük, ököllel verték szét a pofájukat stb.

Másik sorba gyorsan áthúztak, hogy ne legyen ebből komolyabb vita, a tata még mindig felháborodottan mesélte a postai dolgozóknak milyen szemtelen vagyok/általánosságban a fiatalok (semmi ügyintézés), mikor én kiléptem onnan. Az emberek meg inkább átálltak a többi sorba.


Nyugodtan moroghatsz, csak sokat nem érsz el vele.

2018. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
amugy az oregemberek se jobbak, de nem az általad felsoroltak miatt. Ezekről nem tehetnek.
2018. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem moroghatsz, de nálad ez valami mánia lehet.

Én is találkozom bőven olyan emberekkel, akik elfoglalják a járdát, de semmi köze a korukhoz és a nemükhöz. Fiatalok, középkorúak, nők, férfiak vegyesen, iskolások is. Ügyintézés közben is mindig van legalább egy értetlen, de ez sem a kortól és nemtől függ.

Sok kis apróság felidegesíthetne engem is a nap során, de nem foglalkozom vele. Ennél nagyobb bajom sose legyen. Ilyenek miatt nem fogom elrontani a kedvem, napom.

2018. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Majd olvasd el ezt a kérdést 50 év múlva, ha még el tudod, és erősen fogod szégyellni! Sőt, a szégyelléshez való eszed már 30 év múlva is megjön? Nagyszüleid nincsenek?
2018. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Hogy jon ide a fejlodo tarsadalom, te draga. Es biztos vagy benne, hogy fejlodik?


A jardat nem csak a mamik foglaljak el, hanem eletkortol fuggetlenul, de foleg a csapatosan kozlekedo diakok.


Irass fel nyugtatot a haziorvosoddal, ha idegbajos vagy.

2018. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem az idős bácsik akasztanak ki mostanába. Vagyis a szaguk amit a buszon felejtenek, egyszerűen undorító... Csoda hogy még egyszer se hánytam be, de ha esetleg megtörténne, akkkor biztos hogy az ő nyakába rókázok. Jó, gondolom a piáláson kívűl nincs már jobb dolguk, de nem hiszem el hogy ők nincsenek rosszul maguktól.
2018. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Amikor állok a sorban valahol, olyan közel jön, hogy érzem a büdös szájszagát, matat a kezével, ami hozzám ér, vagy a fenekemnek tolja a bevásárló kocsit újra és újra, a fülembe krákog... alig tudom magam vissza fogni, hogy ne küldjem el a halál fa##ára.
2018. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!