Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy egy nektek szimpatikus ismertebb személlyel (színész, énekes stb) felvettétek a kapcsolatot, mert úgy éreztétek hogy meg szeretnétek vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hogy alakultak a dolgok, hogy vettétek fel a kapcsolatot? :)

2018. márc. 13. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is csak szeretném, bár nem hiszem, hogy válaszolna.
2018. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen persze, van is mindig. Színésszel nem is tudom... Jávor Pállal találkoznék. Énekes... énekes... most egy sem jut eszembe. Viszont ha jó sztorikat olvastam valakitől, azokat mind kedvem lett volna megismerni. Onnan tudom, hogy egy könyv jó, hogy egy ponton elkezd érdekelni ki írta ezt. Általában akkor szoktam visszalapozni az elejére megnézni az író nevét. Találkozni is lenne kedvem velük csakhát eléggé meg vannak már halva addigra.
2018. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utóirat: lassan olvasok. :(
2018. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert semmi szüksége nincs arra, hogy vadidegenek smúzoljanak neki.
2018. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!