Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit csinál szabadidejében...

Ki mit csinál szabadidejében illetve kinek mi a hobbija?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy ha hazérek akkor kb minden időmet elbszom telefonozással. Face, insta, gyakori, mail, neptun, valamit mindíg megnézek, nehogy lemaradjak valamiről. A baráti köröm eléggé leépült szóval kb csak az egyetem miatt lenne fontos, hogy minden nap szétnézzek, hogy minden infó eljusson hozzám. De pl ma is fél4-re értem haza, ebédeltem, közben sorozatot néztem. Azóta (3 órája) csak nyomogatom a telefonom, érdemben kb 10 perc lett volna szükséges. Régebben komolyabb szinten sportoltam így nem volt soha szabad délutánom, hétvégén pedig sorozatoztam, olvastam, pihentem és tanultam szóval hamar elment az idő. Most egyetemen (orvosi) több időm van, heti kétszer járok edzeni és heti 1-2 alkalommal dolgozni részmunkaidőben. Viszont így is van néha pár délutánom amikor agyilag már le vagyok fáradva, emiatt tanulni nem tudok (vagy csak épp nincs kedvem). És rendesen bűntudatom van, hogy semmi hasznosat nem csinálok, még csak ki sem kapcsol, unalomból telefonozok.

Szóval a lényeg. Valakinek valami jó ötlet, hogy mivel lehetne tartalmasan "elvesztegetni" egy-egy napot/délutánt? Annak is örülök, ha leírjátok, hogy ti mivel foglalkoztok, hátha kedvet kapok valamihez.



2018. márc. 13. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Heti 4 edzés, maszturbálás, meg majd peca. Tudom egy csicska vagyok. 😕
2018. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te valóban orvosira jársz?

Nekem csak ez fordult meg a fejemben..

2018. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most jon a szezonja.Erdon, mezon setalok es begyujtom a vadviragokat. Otthon itatospapir koe teve lepreselem.Herbarium lapra ragastom es begyujtom rola a tudnivalokat, esetleg hasznalhato e valamire, milyen gyogyhatasa van, azt is megjegyzem, hol talatam, milyen idoben stb. Gyonyoru gyujtemenyem van, hasznos tanulsagos, akar egy leendo orvosnak is, ugyanakkor nagyon szep is.Az erdei seta is egeszseges, szabad idodben pedig rendezheted a gyujtemenyed.Hasznos es kellemes idotoltest kivanok.
2018. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2. Igen. Ez most egy viszonylag laza félév, kedd-szerda-csütörtök 8tól-6ig/4ig van csak órám, hétfőn déltől 8ig, pénteken nincs most semmi (és néha hamarabb is el tudok jönni, de igyekszem bentlenni a legtöbb előadáson) Edzésre pénteken és egyik hétvégi nap járok (bár most még heti hármat be akarok iktatni reggelre), melózni szerdánként és néha hétfőnként vagy vasárnap járok de ez nagyon rugalmas. Szóval van egy hétfő délelőtt, kedd-csürtök este, fél szombat és egy vasárnap. Gyakorlatokra órák között vagy utazás alatt szoktam felkészülni, zh-k most ritkán vannak és viszonylag jól fog az agyam, nem kell sok idő a tanulásra (vizsgaidőszak már más téma :D).
2018. márc. 13. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
zenéket fordítok, rajzolok
2018. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Csak mert a helyesírásodon lehetne mit csiszolni orvostanhallgató létedre, főleg, hogy nem is most kezdted. Ill. meglepő mennyi mindenre jut időd emellett. Na nem osztom az észt tovább, a kérdésedre válaszolva:

Részben magamra ismertem. Viszonylag laza félév, és ennek hátulütője, hogy a több szabadidő miatt keztdtem ellustulni, szégyelltem magam amiért nem csináltam semmit csak az egyetem volt programon. Amiből elegem lett. Elhatározás, önfegyelem kérdése, lerakod azt a k*bszott telefont stb. Az használ ha jössz-mész. Legalábbis nekem az segített, hogy nem otthon ültem szabadidőmben. Gyilkos tud lenni. Teljesen elhagyja magát az ember, holott régebben én is rendszeresen sportoltam. Most 3 hobbi kombinációt nyomok, köztük egy újat táncolok :) (ami új és ismeretlen mindig színt visz az életbe) és kezd visszatérni a régi fitt és életvidám énem.

2018. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jogos, mert tényleg vannak hiányosságaim és nem szeretek bíbelődni a fogalmazással (főleg ha telefonról írok), de szerintem ez max akkor lenne furcsa ha bölcsésznek vagy magyartanárnak készülnék. Egyebkent pedig köszönöm a tippeket :)
2018. márc. 13. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Családfát kutatok
2018. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én magamtól tanulok gitározni,ami elsőre furán hangzik,de ettől lesz izgi.Nem kell hallgatnom valaki kiöregedett fószert,hogy megtanÍtsa a mendegél a mandarint(személyes tapasztalat),és igazából azt tanulok meg amit szeretnék.Most annyi benne a bökkenő,hogy ha valami számot szeretnél megtanulni amit nem tudod,hogy hogy kell eljátszani akkor célszerű felmenni a netre,mert ott elég alaposan el tudják magyarázni,hogy hogy is kéne,csak ez meg ugyebár NET,szóval nemtudom,hogy ez még belefér-e,de teljesen ki bÍr kapcsolni.Amúgy,ha nem akarsz rá nagyon költeni,én is találtam 10.000-ért gitárt,és tök jól szól,nincs vele semmi baj.
2018. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-es emiatt miért lennél csicska?
2018. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!